Oktobris 2018

1.-4. kl.  Vasaras brīvlaiks
5.-12.kl.Vasaras brīvlaiks

Oktobris 2018

BITES KIBERDIENA “IEKOD PIRKSTĀ!

Attīstoties modernajām tehnoloģijām un palielinoties interneta pieejamībai, kibermobings jeb emocionālā pazemošana internetā kļūst par arvien aktuālāku problēmu bērnu un pusaudžu vidū.

Lai veicinātu atbildīgu mobilo ierīču un interneta lietošanu, kā arī mazinātu kibermobingu bērnu un pusaudžu vidū, 4.oktobrī Jēkabpils 3.vidusskolā notika BITES KIBERDIENA “IEKOD PIRKSTĀ!” skolēniem un vecākiem!

Kiberdienā piedalījās 2.- 9.klašu skolēni atbilstoši vecuma grupām:

2.- 4.klases plkst. 10:40

5. - 7.klases plkst. 12:55

8. - 9.klases plkst. 11:25

Pasākuma organizētāji bija izveidojuši programmas atbilstoši skolēnu vecumam, viens no dalībniekiem bija Markuss Riva.

Savukārt plkst. 18:00 skolas zālē notika saruna ar vecākiem un skolotājiem par ļoti aktuālajiem jautājumiem:

- kas ir kibermobings un kādas ir tā sekas?

- kā atpazīt un novērst kibermobingu?

- kā rīkoties un kur vērsties, ja bērns ir kibermobinga upuris vai varmāka?

- kāda ir vecāku un pedagogu loma kibermobinga mazināšanā?

Sarunā piedalījās:

- Gunita Kleinberga, bērnu un pusaudžu psiholoģe

- Inga Lapiņa, Valsts policijas pārstāve

Putras programma

Jau vairākus gadus Latvijā par godu Starptautiskajai Putras dienai AS „Rīgas Dzirnavnieks” un “Herkuless” kopā ar sadarbības partneriem – Veselības ministriju, Valsts izglītības un satura centru (VISC) un Slimības profilakses un kontroles centru (SPKC) – īsteno projektu „Putras programma” ar izglītojošām un interaktīvām aktivitātēm skolās un sabiedrībā kopumā, lai izglītotu par graudaugu veselīgumu un putras ēšanas tradīcijām.

Arī Jēkabpils 3.viduskolas 1. – 4. klašu skolēni ir iesaistījušies putras programmā. Šī gada tēma „Latvijas simtgades putra”.

Starptautiskajā putras dienā – 10. oktobrī  1. a klases skolēniem bija iespēja pagaršot deviņas dažādas putras:

šķelto dzelteno zirņu,

griķu,

savvaļas un balto rīsu,

grūbu,

pērļu grūbu,

miežu putraimu,

auzu pārslu,

kartupeļu,

kailgraudu miežu.

Sirsnīgs PALDIES Alekseja mammai Andrai par iniciatīvu un šī jaukā pasākuma noorganizēšanu! Paldies skolēniem par sanestajām gardajām piedevām putru baudīšanai.

PUTRĀ IR SPĒKS!

1.a klases audzinātāja Mārīte Viļuma