Saldumi veltīti olimpiskajiem svētkiem

Tiešsaistes pasākums „Sporto visa klase”

Projekta “Sporto visa klase” dalībnieki, pedagogi, vecāki un citi interesenti tika aicināti piedalīties projekta 7.sezonas tiešsaistes atklāšanas pasākumā, kas notika piektdien, 6.novembrī.

Mūsu skolas skolēni – 3. a un 4. b klases ar audzinātājām Mārīti Viļumu un Initu Beinaroviču, kas jau ir iesaistījušās projektā, priecājās, ka šogad mūsu pulkam pievienojās arī 2. a klase un audzinātāja Kristīne Aukmane. Ievērojot visus drošības pasākumus un pulcēšanās ierobežojumus, klases atsevišķās telpās sekoja līdzi tiešsaistei, klausījās uzrunas, lūkoja nominēto apbalvošanu, nodeva zvērestu, ballējās iemīļotās grupas „Bermudu divstūris” mūzikas ritmos.

Lai gūtu rezultātus un interesi aktīvi sportot, skolēni lielu paldies saka sporta skolotājam- trenerim Modrim Osvaldam

Lai arī nevarējām tikties klātienē Arēnā Rīga, tomēr caur ekrānu spējām būt vienoti, priecīgi un saņemt iedvesmojošas emocijas! Lai visiem laba veselība! Būsim sportiski!

Skolēnu atsauksmes par pasākumu (4.b)

Bijām vienoti, enerģiski un priecīgi. To sportisti raksta pēc pasākuma: “Es atceros visas sacensības, mēs bieži uzvarējām…”   (Ņikita)

“Man patika, kā mēs vingrojām, skatījāmies atskaites video un jauno klašu godināšanu…” (Emīlija)

“Tas nekas, ka ballīte notika attālināti, mēs tāpat varējām dziedāt, dejot un mieloties ar līdzpaņemtajiem gardumiem. Bet, galu galā, šis bija neparasts notikums…” (Amanda)

“Bet galvenais ir tas, lai kur mēs visa klase būtu – vai Rīgā, vai klasē- prieku sagādā, ka esam visi kopā komandā!” (Ieva)

Skolēnu atsauksmes par pasākumu (3.a)

Edgars: „Šodien tiešsaistē notika projekta „Sporto visa klase” 7. sezonas atklāšanas pasākums. Man patika, ka es uzzināju jaunas „Bermudu divstūra” dziesmas.”

Loreta: „Man ļoti patika ballīte un tas, ka sportisti stāstīja par sevi. Tas motivē. Patika, ka rādīja Bauskas skolu un arī citas, kuras ir visaktīvākās.”

Gatis: „Manas emocijas bija labas, jo es dziedāju un bija ballīte!”

Denija: „Es ļoti piekusu, jo daudz dejoju, bet tas bija fantastiski! Es novēlu, lai mēs ievērotu visus Covid 19 noteikumus un varētu aizbraukt uz „Arēnu Rīga”.”

Dita: „Man ļoti patika viss pasākums, jo spēlēja mana mīļākā mūzikas grupa. Es priecājos par tām klasēm, kuras dabūja balvas. Apsveicu Ķekavu un Alūksni. Es nekad neaizmirsīšu šo ballīti.  Es novēlu visiem aizbraukt uz „Arēnu Rīga”.”

Aleksejs: „Manas emocijas bija labas,  jo ballītē lēkāju no visas sirds! Klases biedriem sagādāju gardus našķus, jo svētki ir jāsvin!”

Mārtiņš: „Es sajutu prieku, mūziku un kustēšanos savā ķermenī! Mēs izpriecājāmies no visas sirds!”

Daniels: „Man patika, ka atnāca skolas direktore un apskatījās, kā mums iet pasākumā. Ir labi, ka mēs esam projektā!”

Miķelis :”Mēs skatījāmies ekrānā pasākuma atklāšanu. Man ļoti patika „Bermudu divstūra” dziesmas.”

Renards: „Pasākumā apbalvoja dažādus cilvēkus par ieguldījumu projektā. Man viss likās ļoti īsi, jo pagājušajā gadā pasākums arēnā bija visu dienu. Ja godīgi, labāk tā, nekā  un nav riska saslimt ar Covid 19”.

Adrija: „Mēs svinējām svinību zālē, jo tā ir liela. Man patīk būt šajā projektā. Tur nekad nav garlaicīgi!”

Ģirts: „Man patika, ka pasākumu varējām redzēt ekrānā. Vismaz tā. Man patika dejot, man gribētos nākamajā gadā tikties ar visiem klātienē.”

Līga: „Man patika, ka pasākumā mēs ar klasi bijām kopā. dejojām, lēkājām un priecājāmies. Arī mūsu skolotāja darīja tāpat! Mēs esam sportiski, esi tāds arī tu!”

Stefans: „Bija ļoti forši un varēja izkustēties, dziedāt līdzi. Lai veicas tiem bērniem, kas piedalās projektā!”

Elza: „Mums bija iesildīšanās un pasākuma sākumu vērojām sēžot. Tad mēs aplaudējām citām klasēm no citām pilsētām. Un nodevām arī zvērestu! Mēs redzējām, ka projektam pievienojas 49 jaunas klases. Lieliski!”

Gustavs: „Es biju priecīgs par skolām, kas dabūja balvas! Es un pārējie ļoti izbaudīja pasākumu.”

Anna: „Mēs dziedājām himnu un tā bija ļoti sarežģīta. Šis pasākums bija ļoti jautrs, tikai žēl, ka dēļ vīrusa nebraucām uz Rīgu, bet tāpat bija prieks dejot pa svinību zāli un izkustēties. Es novēlu visiem sportot un sasniegt savu mērķi!”

Toms: „Es ceru, ka pavasarī pasākums notiks klātienē. Man patīk šis projekts!”

Ervīns: „Es būtu priecīgs, ja varētu braukt uz Rīgu. Man bija prieks. Es novēlu, lai citas sezonas nenotiktu attālināti un veiksmi visām klasēm!”

Estere: „Mēs ar klases biedriem visi bijām priecīgi. Mēs sastājāmies vilcieniņā – tā bija mana ideja un dejojām kopā! Tas bija vienkārši fantastiski! Paldies Aleksejam par konfektēm!”

Ģederts: „Man visvairāk patika, ka var vingrot un dejot. Man patika, ka varēja iet dejot uz skatuves. Mēs gaidījām ar prieku visas dziesmas!”

Lana: „Es, Anna un Loreta un Elza ballītē spēlējām spēli: mēs sastājāmies aplī un viena gāja apļa centrā un pārējām rādīja kustības. Mēs tās atkārtojām! Es novēlu, lai katram sportā ir sasniegumi. Un lai arī skolotāja turpina sportot! Es gribu sportot! Man patīk šis projekts! Es novēlu, lai neviens neslinko, bet pasporto!”

Apkopoja 3.a, 4.b  klases audzinātājas Mārīte Viļuma, Inita Beinaroviča