Skolotāji
 
1.-4. kl.  Vasaras brīvlaiks
5.-12.kl.Vasaras brīvlaiks
 
 
 
Skolotāji

Skolas vadība:

  • Direktors - Valdis Ozoliņš
  • Direktora vietniece mācību darbā - Jolanta Kalniņa
  • Direktora vietniece audzināšanas un ārpusstundu darbā - Ligita Ašnevica
  • Direktora vietniece informātikas jautājumos - Rita Kozlova

 

Skolotāji:

  • Ināra Krūmiņa - angļu valoda, matemātika
  • Silvija Vecumniece - angļu valoda
  • Sigita Siliņa - angļu valoda, informātika
  • Dina Vjakse - angļu valoda
  • Inga Lapinska - angļu valoda
  • Lilija Zēberga - latviešu valoda un literatūra
  • Ingūna Ūbele - latviešu valoda un literatūra, krievu valoda
  • Sandra Ozola - latviešu valoda un literatūra
  • Solvita Soroka - latviešu valoda un literatūra
  • Inga Vaivode - latviešu valoda un literatūra
  • Dace Jansone - vācu valoda
  • Ņina Dekšņa - krievu valoda
  • Olga Dorogova - krievu valoda
  • Ina Languša - matemātika
  • Ilona Bičole - matemātika
  • Ligita Ozoliņa - matemātika, mājturība un tehnoloģijas
  • Tatjana Smirnova -  bioloģija, dabaszinības 6.klase
  • Ineta Raubiška - fizika
  • Ļena Šihovska - informātika, matemātika
  • Lita Krūmiņa - ķīmija, dabaszinības vidusskolā
  • Santa Svile - ģeogrāfija, dabaszinības 5.klase, bioloģija, mājturība un tehnoloģijas
  • Ligita Ašnevica - mūzika
  • Ija Grudule - mūzika
  • Santa Kasparsone - mūzika
  • Astrīde Vidējā - vēsture
  • Rita Kozlova -  komerczinības,
  • Jolanta Kalniņa - politika un tiesības
  • Modris Osvalds - sports
  • Ainis Raubišķis - sports
  • Vita Brikmane - sports
  • Vilnis Vīksne - sports
  • Silvija Ozoliņa - sākumskola
  • Ligita Lejniece - dabaszinības pamatskolā
  • Iveta Kozule - sākumskola, vizuālā māksla 6.klasēm
  • Vija Rozentāle - sākumskola, logopēds, vizuālā māksla 5.klasēm
  • Laimdota Ozoliņa - sākumskola, krievu valoda
  • Andra Maksimova - sākumskola, logopēds
  • Ineta Cirpone - sākumskola
  • Mārīte Viļuma - sākumskola
  • Kristīne Aukmane - sākumskola, logopēds
  • Jānis Svilpe - mājturība un tehnoloģijas, mājsaimniecība
  • Sarmīte Lapiņa - mājturība un tehnoloģijas, rasēšana, vizuālā māksla
  • Kristiāns Kasparsons - mājturība un tehnoloģijas 5.klasēm
  • Dace Boroduļina - filozofija, ētika, vēsture, sociālās zinības
  • Agnese Ozoliņa - ekonomika, kulturoloģija, sociālās zinības
  • Inese Lazdāne - deju kolektīvi
  • Rita Mičule - folkloras kopa un ģitāristu ansamblis
  • Irita Muša - sākumskola

 

Skolas atbalsta personāls:

  • Skaidrīte Krastiņa - bibliotekāre
  • Kristīne Ozoliņa - izglītības psihologs
  • Pārsla Krjaukle - sociālais pedagogs
  • Anda Beķere - medmāsa