2019./2020.m.g

    12. a klases skolniece Zane Zemīte Pasaules čempione augstlēkšanā, biedrības “Latvijas Sporta izglītības iestāžu “Direktoru padomes” konkursa “Jaunatnes sporta laureāts” nominācijas Labākais sportists” (2019) titula ieguvēja par ievērojamiem sasniegumiem ne tikai Latvijā, bet arī tālu ārpus tās robežas.

Pasākuma “Jēkabpils sporta laureāts 2019” tituls “Jēkabpils gada sportiste” – par pilsētas vārda veiksmīgu popularizēšanu pasaules sporta arēnā, par milzīgām darbaspējām, sportisko niknumu un neatlaidību savos mērķos.

Uzaicinātos uz olimpiādes reģionālo vai valsts posmu

9. b klases skolniece Loreta Meikšāne iespēja piedalīties finālā, konkursā “Gudrs vēl gudrāks“.

Raineru Drozdu – Krievu valodā A grupā, skolotāja Ņina Jegorova

Anniku Viļumu – Vēsturē, skolotāja Astrīde Vidējā

Kārli Malnieku – Filozofijā, skolotāja Dace Boroduļina

Arnita Džeriņa – Latviešu valoda, skolotāja Inga Vaivode

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības olimpiāžu laureāti

Arnitu Džeriņu – 12.kl.

angļu valodā

filozofijā

latviešu valodā

atzinība

3.vieta

1. vieta

Nadeždu Sakoviču – 12.kl.

bioloģijā

atzinība

Annu Fedulovu – 12.kl.

angļu valodā

atzinība

Elīnu Robežnieci – 12.kl.

krievu valodā B

3.vieta

Jūliju Sidorenko – 12.kl.

krievu valodā B

atzinība

Ievu Ivanovu – 12.kl.

krievu valodā B

atzinība

Kārli Mālnieku – 12.kl.

vēsturē

atzinība

 

filozofijā

ekonomika

1.vieta

3.vieta

Evu Borsku – 12.kl.

filozofijā

2.vieta

Danielu Bārbalu – 11.kl.

krievu valodā A

atzinība

Karīnu Seredu – 11.kl.

Terēze Stroža – 11.kl.

krievu valodā B

latviešu valodā

atzinība

3. vieta

Signi Zaķi– 10.kl.

fizikā

atzinība

 

matemātikā

3.vieta

Raineru Drozdu– 10.kl.

krievu valodā A

1.vieta

Anastasiju Pučinsku – 10.kl.

krievu valodā B

atzinība

Mārci Mārtiņu Puriņu – 10.kl.

matemātikā

1.vieta

Anniku Viļumu – 9.kl.

vēsturē

1.vieta

 

latviešu valodā

atzinība

Diānu Cakuli – 10.kl.

krievu valodā B

atzinība

Loretu Meikšāni – 9.kl.

krievu valodā A

3.vieta

 

vēsturē

atzinība

Marinu Okuņevu – 9.kl.

krievu valodā B

3.vieta

Igoru Čibisovu – 9.kl.

krievu valodā B

atzinība

Samantu Ņesterenko – 9.kl.

fizikā>

atzinība

 

latviešu valodā

atzinība

Matīsu Čikutu – 8.kl

matemātikā

1.vieta

Anniju Orestu Faksu – 8.kl.

latviešu valodā

2.vieta

Emīliju Ozoliņu – 8.kl.

latviešu valodā

atzinība

Renāru Jaksonu – 5.kl.

angļu valodā

1.vieta

    Skolotājas: Silviju Vecumnieci, Tatjanu Smirnovu, Olgu Dorogovu, Ņinu Jegorovu, Astrīdi Vidējo, Daci Boroduļinu, Liliju Zēbergu, Solvitu Soroku, Inetu Raubišku, Sigitu Siliņu, Ligitu Ozoliņu, Ilonu Bičoli, Ritu Kozlovu, Inga Vaivode, Irina Zeņina.

    30. oktobrī Ābeļu pamatskolā notika Jēkabpils pilsētas un Viesītes, Aknīstes, Jēkabpils, Krustpils novadu lielo skolu sacensības basketbolā 2000.-2003. gadā dzimušajiem jauniešiem un jaunietēm. Mūsu skolas abas jauniešu komandas ieguva 1. vietu. Sveicam skolēnus un viņu skolotājus Aini Raubiški, Vilni Vīksni, Modri Osvaldu.

Komandu sastāvs:

Zemīte Zane – 12.a
Fedulova Anna – 12.b
Ivanova Ieva – 12.b
Ivanova Kristīne – 11.a
Kalve Loreta – 10.b
Tumša Elīna – 10.b
Minkova Sabīne – 10.b
Kalniņa Samanta – 10.b

Zalāns Ritvars – 12.a
Čiekurs Adrians – 12.a
Lazdāns Dainis – 12.a
Knodze Krišjānis – 12.a
Spūlis Renārs – 12.a
Vilnrags Jānis – 12.b
Puriņš Mārcis – 10.a
Beinarovičs Ralfs – 10.b