2023./2024.m.g.

Valsts posma olimpiāžu un konkursu laureāti

LORETA LAZDIŅA 9.kl. – 2.VIETA 49. ATKLĀTAJĀ VALSTS MATEMĀTIKAS OLIMPIĀDĒ, SKOLOTĀJA LIGITA OZOLIŅA

MARKUSS KILBLOKS 9.kl. – 2.VIETA 25. ATKLĀTAJĀ VALSTS KRIEVU VALODAS OLIMPIĀDI, SKOLOTĀJA ŅINA JEGOROVA

AMANDA DEMKOVA 11.kl.– 2.PAKĀPE 25.ATKLĀTAJĀ VALSTS KRIEVU VALODAS OLIMPIĀDĒ, SKOLOTĀJA OLGA DOROGOVA

ANNA STARE 6.kl. – 3.VIETA 49.ATKLĀTAJĀ VALSTS MATEMĀTIKAS OLIMPIĀDĒ, SKOLOTĀJAS INA LANGUŠA UN LIGITA LEJNIECE

UZAICINĀTI UZ VALSTS OLIMPIĀDES 3.POSMU

ARNIS GULBIS – VALSTS 30.VĒSTURES OLIMPIĀDI, SKOLOTĀJA ASTRĪDE VIDĒJĀ

SOFIJA MAHINOVA – VALSTS 30.VĒSTURES OLIMPIĀDI, SKOLOTĀJA ASTRĪDE VIDĒJĀ

LORETA LAZDIŅA – VALSTS 46.BIOLOĢIJAS OLIMPIĀDI, SKOLOTĀJA INITA KALNIŅA

LORETA LAZDIŅA – VALSTS 74.FIZIKAS OLIMPIĀDI, SKOLOTĀJA INETA RAUBIŠKA

LORETA LAZDIŅA – VALSTS 74.MATEMĀTIKAS OLIMPIĀDI, SKOLOTĀJA LIGITA OZOLIŅA

Jēkabpils novada olimpiāžu laureāti

Zane Brimere – 5.kl.

angļu valodā 1.vieta

Renārs Lauga – 6.kl.

angļu valodā 3.vieta

Dāvids Ivanovs – 6.kl.

angļu valodā atzinība

Elza Martinsone – 7.kl.

angļu valodā atzinība

Līva Kornele – 8.kl.

angļu valodā atzinība

Loreta Lazdiņa – 9.kl.

angļu valodā 1.vieta
vēsturē 3.vieta
vācu valodā atzinība
bioloģijā 1.vieta
fizikā 1.vieta
ķīmijā 2.vieta
matemātikā 1.vieta

Rūta Bērziņa – 9.kl.

angļu valodā 2.vieta
vēsturē 2.vieta

Roberts Antevičs – 9.kl.

angļu valodā atzinība
bioloģijā atzinība

Kevins Daņiļevičs – 9.kl.

angļu valodā atzinība
fizikā atzinība

Diāna Juškeviča – 9.kl.

angļu valodā atzinība

Mārtiņš Kalniņš – 10.kl.

angļu valodā 3.vieta
vēsturē 1.vieta
bioloģijā 3.vieta
ķīmijā 3.vieta

Evelīna Vīksne – 11.kl.

angļu valodā 1.vieta
bioloģijā 1.vieta

Adrians Avsjukevičs – 11.kl.

angļu valodā 3.vieta

Paula Reševska – 11.kl.

angļu valodā atzinība

Denīze Strode – 11.kl.

angļu valodā atzinība

Elīna Tihanova – 8.kl.

krievu valodā 1.vieta

Olga Jemeļjanova – 8.kl.

krievu valodā atzinība

Markuss Kilbloks – 9.kl.

krievu valodā 1.vieta
matemātikā atzinība

Nikola Burova – 9.kl.

krievu valodā 2.vieta

Vanesa Pudenko – 9.kl.

krievu valodā 3.vieta

Viktorija Veidemane – 9.kl.

krievu valodā atzinība

Elīna Ivanova – 10.kl.

krievu valodā 1.vieta

Amanda Demkova – 11.kl.

krievu valodā 1.vieta

Darja Ivanova – 11.kl.

krievu valodā 1.vieta

Beāte Vilnraga – 11.kl.

krievu valodā 2.vieta

Diāna Pastuhova – 11.kl.

krievu valodā 2.vieta

Samanta Balode – 11.kl.

krievu valodā 3.vieta

Ernesta Jasaite – 12.kl.

krievu valodā atzinība

Arnis Gulbis – 9.kl.

vēsture 1.vieta

Markuss Rulietis – 9.kl.

vēsture 3.vieta
bioloģijā atzinība
fizikā atzinība
matemātikā atzinība

Sandija Stankeviča – 9.kl.

vēsture atzinība
fizikā atzinība
matemātikā atzinība

Sofija Mahinova – 11.kl.

vēsture 1.vieta

Jānis Žagars – 11.kl.

vēsture 3.vieta
ķīmijā 3.vieta

Ivanda Šlesere – 12.kl.

filozofijā 1.vieta

Evija Svikle – 12.kl.

filozofijā 2.vieta
ekonomikā 3.vieta

Una Kivleniece – 12.kl.

filozofijā 3.vieta

Emīls Rulietis – 9.kl.

bioloģijā atzinība

Marta Frīda Zaļaiskalne – 9.kl.

bioloģijā atzinība

Markuss Sokolovs – 10.kl.

bioloģijā atzinība

Diāna Smalinska – 11.kl.

bioloģijā 3.vieta

Ralfs Eglītis – 11.kl.

bioloģijā atzinība

Sanda Brikmane – 12.kl.

bioloģijā atzinība

Krišjānis Lazdāns – 9.kl.

fizikā atzinība

Zaiga Raubišķe – 12.kl.

ķīmijā 2.vieta

Dita Gavare – 11.kl.

ekonomikā 3.vieta
matemātikā atzinība
Skolotāji: Inga Klaucāne, Irina Šutka, Dina Vjakse, Sigita Siliņa, Olga Dorogova, Ņina Jegorova, Astrīde Vidējā, Agnese Ozoliņa, Dace Boroduļina, Ludmila Anufrijeva, Inita Kalniņa, Iluta Randoha, Ineta Raubiška, Ļena Šihovska, Jolanta Kalniņa, Rita Kozlova, Rita Meža-Eriņa, Ligita Ozoliņa, Ligita Lejniece, Ina Languša