Braukšanas kartes

Braukšanas kartes izdalīs klases audzinātāji.

Braukšanas karte būs derīga tikai kopā ar skolēna apliecību.

Kartes derīgas no 2019.gada 2.septembra līdz 2020.gada 31.maijam, izņemot sestdienas, svētdienas, svētku dienas un skolēnu brīvdienas.

Kartes mācību gada beigās jānodod klases audzinātājai.

Iekāpjot autobusā kartes būs jāpieliek pie karšu nolasīšanas iekārtas un pēc tam tiks izdrukāta braukšanas biļete.

Kartes nozaudēšanas gadījumā jāinformē autobusu parku nosaucot kartes numuru.

Pēc tam vecākiem jādodas uz autobusu parku saņemt jaunu braukšanas karti. Jaunas kartes cena 3 EUR

Karti nedrīkst locīt, griezt, caurdurt vai citādi mehāniski bojāt, tad tā ir nederīga un jāiegādājas jauna 3 EUR vērtībā.

Ja ir vairāki bērni ģimenē kartes nedrīkst sajaukt, jo katra karte ir piesaistīta bērnam un skolēna apliecībai.

Kartes pazaudēšanas gadījumā zvanīt pa tālr. 28311631 vai braukt uz autobusu parku katru dienu izņemot sestdienas, svētdienas un svētku dienas no 8:00 -17:00 (pusdienu pārtraukums no 12:00-13:00)