2021./2022.m.g

Valsts posma olimpiāžu un konkursu laureātus

DIĀNU CAKULI 3.PAKĀPES DIPLOMS KRIEVU VALODAS VALSTS 24.OLIMPIĀDĒ, SKOLOTĀJA ŅINA JEGOROVA

LORETU MEIKŠĀNI 2.VIETA – KONKURSA “GUDRS, VĒL GUDRĀKS” 11.KLAŠU GRUPĀ. 

EVELĪNU VĪKSNI 1. PAKĀPES DIPLOMS LATVIEŠU VALODAS UN LITERATŪRAS VALSTS 48.OLIMPIĀDĒ 8.-9.KLASĒM, SKOLOTĀJA INGA VAIVODE 

Uzaicinātos uz olimpiādes reģionālo vai valsts posmu

DIĀNU PASTUHOVU – KRIEVU VALODĀ, SKOLOTĀJA OLGA DOROGOVA

DITU GAVARI – MATEMĀTIKĀ, SKOLOTĀJA INA LANGUŠA

KASPARU PUTNIŅU – ĢEOGRĀFIJĀ, SKOLOTĀJA SANTA SVILE

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības olimpiāžu laureātus

Diānu Cakuli – 12.kl.

krievu valodā1.vieta

Loretu Meikšāni – 11.kl.

krievu valodā1.vieta

Diānu Pastuhovu – 9.kl.

krievu valodā1.vieta

Marinu Okuņevu – 11.kl.

krievu valodā2.vieta

Ernestu Jasaiti – 10.kl.

krievu valodā3.vieta

Raineru Drozdu – 12.kl.

krievu valodā3.vieta

Danielu Umbraško-Gramani – 11.kl.

 

krievu valodā
ekonomikā
3.vieta
atzinība

Uldi Koržeņevski – 9. kl.

fizikā1.vieta
 vēsturēatzinība

Jāni Žagaru – 9.kl.

fizikā3.vieta
 vēsturē3.vieta

Sabinu Uļjanovu – 9.kl.

krievu valodāatzinība

Elīzu Paveļjevu – 9.kl.

krievu valodāatzinība

Viktoru Ediju Skurjatu – 9.kl.

vēsturēatzinība

Evelīnu Vīksni – 9.kl.

 

vēsturē
latviešu val. un lit.
3.vieta
1.vieta

Elīnu Tumšu – 12.kl.

bioloģijāatzinība

Ditu Gavari – 9.kl.

matemātikā1.vieta

Zaigu Raubiški – 10.kl.

matemātikā2.vieta

Samantu Ņesterenko – 11.kl.

ekonomikā3.vieta

Mārtiņu Mārci Puriņu – 12.kl.

ekonomikā3.vieta

Raivi Randohu – 12.kl.

ģeogrāfijāatzinība

Evelīnu Garkalni – 12.kl.

latviešu val. un lit.3.vieta

Paulu Kancāni – 8.kl.

latviešu val. un lit.atzinība

Markusu Lapiņu – 5.kl.

matemātikā1.vieta

Raineru Lapiņu – 5.kl.

matemātikā2.vieta

Andri Ruhmanu – 6.kl.

matemātikā2.vieta

Alisi Laimiņu – 6.kl.

matemātikā3.vieta

Paulu Zvaigzni – 6.kl.

matemātikā3.vieta

Rodrigo Reinfeldu – 6.kl.

matemātikāatzinība

Loretu Lazdiņu – 7.kl.

matemātikā1.vieta

Luīzi Lāčplēsi – 7.kl.

matemātikā2.vieta

Markusu Kilbloku – 7.kl.

matemātikā2.vieta

Markusu Rulieti – 7.kl.

matemātikā2.vieta

Evelīnu Akmeni – 7.kl.

matemātikā2.vieta

Emīlu Rulieti – 7.kl.

matemātikā3.vieta

Lūkasu Aukmani – 8.kl.

matemātikā1.vieta

Skolotājas: Astrīdi Vidējo, Olgu Dorogovu, Ņinu Jegorovu, Ļenu Šihovsku, Irinu Zeņinu, Inu Langušu, Ligitu Ozoliņu, Santu Svili, Ingu Vaivodi, Liliju Zēbergu, Inetu Cirponi, Ligitu Lejnieci.

Pateicamies par dalību

Violetai Trivoženko, Eduardam Siliņam, Krišjānim Karabeško, Liānai Stulpiņai, Artūram Berenam, Kasparam Putniņam, Sabīnei Minkovai, Signei Zaķei, Zanei Sorokai, Renātei Ozolai, Sandrai Brikmanei, Emīlijai Ozoliņai, Arsenijam Kovaļonokam, Rēzijai Vītolai, Ivandai Šleserei, Ivitai Šleserei, Danijai Voitei, Elzai Eglītei.