Sporto visa klase

     24.11.200. 3.a klasei notika regbija treniņš projekta “Sporto visa klase” ietvaros. Skat. foto!

Sveiciens jaunajai sporta hallei.

    Vēl oktobrī nolēmām, ka, tā kā esam projektā “Sporto visa klase” , varētu iepriecināt Jēkabpils sporta centra darbiniekus jaunuzceltās halles atklāšanas dienā. Elzas māmiņa mums jau pirms kāda laika bija sagādājusi divus skaistus plastmasas traukus – vāzes. Nu tiem radās pielietojums. Skolēni atnesa ķiplokus, nopirku konfektes, izprintēju konfekšpapīrīšus ar olimpiskajiem riņķiem, izkrāsojām tos un ietinām konfektes. Skolēni pagatavoja apsveikumus un klases pārstāvis Ervīns Fiļovs halles atklāšanas dienā to nodeva sporta un atpūtas kompleksa vadītājam Jānim Koļesinskim. Lai visiem stipra veselība, sportiska izturība un možs gars!

Skolotāja M.Viļuma

    5.03.2020. Jēkabpils 3. vidusskolas 3.b klases skolēni projekta „Sporto visa klase” ietvaros, piedalījās tautas bumbas rīkotajās sacensībās Bauskā.

   Starp 7 skolu pārstāvētajām grupām, mūsu skolas 3. b klase, meiteņu un zēnu komandas, guva pārliecinošu uzvaru. Prieks par sportisko 3. b klasi, viņu sasniegumiem un sporta skolotāja Modra Osvalda neatlaidīgo darbu.

Sagatavoja klases audzinātāja Silvija Ozoliņa

    Jēkabpils 3. vidusskolas 3.b klases skolēni projekta „Sporto visa klase” ietvaros saņēma uzdevumu – šajā mācību gadā veikt kādu labo darbu. Pie tā ķērās jau rudenī! Izdomāja un izveidoja interesantu spēli, kuru uzdāvināja 2. a klases skolēniem. Viņus tas ļoti pārsteidza un, protams, iepriecināja!

    Nu starpbrīžos ir interesanta nodarbe – tā izglīto, attīsta sadarbības prasmes un tas ir lietderīgs kopā pavadītais laiks!

Sagatavoja klases audzinātāja Silvija Ozoliņa

    Jēkabpils 3. vidusskolas 2. a klases skolēni projekta „Sporto visa klase” ietvaros saņēma uzdevumu – veikt kādu labo darbu. Pie tā ķērāmies jau janvārī! Aptaujājot klases skolēnus noskaidroju, ka daži no skolēniem bērnībā ir bijuši slimnīcā. Viņi dalījās savā pieredzē ar sajūtām un emocijām.

   MĒRĶIS: iepriecināt Jēkabpils reģionālās slimnīcas Bērnu nodaļā nonākušos bērnus un vecākus. Darbs ilga divas nedēļas. Visi skolēni ar prieku un sirds degsmi iesaistījās procesā, saprotot, ka KOPĀ MĒS VARAM DAUDZ!

    Veidojām apsveikumus krūzīšu formā, iekšā ielīmējām tējas paciņu un konfekti – priecīgākiem mirkļiem un ierakstījām labas veselības vēlējumus. Gandarījums par padarīto!

Sagatavoja klases audzinātāja M.Viļuma

    2019.gada 1.novembrī “Arēnā Rīga” pulcējās Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētās programmas “Sporto visa klase” dalībnieki no visas Latvijas, lai aizraujošā un plašā atklāšanas ceremonijā dotu svinīgu startu programmas 6.sezonai. Arī Jēkabpils 3.vidusskolas 2. a klases skolēni ar klases audzinātāju Mārīti Viļumu, sporta pedagogu Vilni Vīksni un 3. b klases skolēni ar klases audzinātāju Silviju Ozoliņu un sporta skolotāju Modri Osvaldu piedalījās pasākumā. Trešo klašu skolēni projektā piedalās otro gadu, savukārt otrklasnieki uzsāka dalību projektā. Svinīgās ceremonijas laikā komandas kapteinis Toms Audzers saņēma projekta „Sporto visa klase” karogu.
   “Programma “Sporto visa klase” ir unikāla ar savu pozitīvo iedarbību uz bērnu vispusīgu attīstību un personības veidošanos”, atklāšanas pasākumā teica LOK ģenerālsekretārs un programmas idejas autors Žoržs Tikmers.

Vairāk informācijas par programmu internetā sportovisaklase.olimpiade.lv.

    Pēc skolas vecāku padomes ierosinājuma, un ar Jēkabpils pilsētas pašvaldības atbalstu 2018./19.mācību gadā 2.b klases skolēni ar audzinātāju Silviju Ozoliņu un sporta skolotāju Modri Osvaldu uzsāk darbību projektā “Sporto visa klase”.  Vasara pagāja iegādājoties atbilstošo ekipējumu un aprīkojumu.

    Trešdien, 31.oktobrī “Arēnā Rīga” pulcējās gandrīz 7000 Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētās programmas “Sporto visa klase” dalībnieku, lai grandiozā atklāšanas ceremonijā dotu svinīgu startu programmas 5.sezonai.

    “Programma “Sporto visa klase” ir unikāla ar savu pozitīvo iedarbību uz bērnu vispusīgu attīstību un personības veidošanos”, atklāšanas pasākumā teica LOK ģenerālsekretārs un programmas idejas autors Žoržs Tikmers. “Aktualizējot jautājumu par bērnu veselību un fizisko sagatavotību, aizvadītājos četros mācību gados programma ir pierādījusi, ka papildus sporta stundas nepalielina noslodzi, bet uzlabo bērnu veselību, pilnveido viņu spējas strādāt komandā un veikt ikdienas uzdevumus.”

    “Latvijas Olimpiskās komitejas organizētā programma “Sporto visa klase” no sešām pilotklasēm pirmajā gadā, četru gadu laikā ir izaugusi jau līdz 336 klasēm un nepilniem 8000 dalībniekiem no 70 pašvaldībām”, atklāj LOK prezidents Aldons Vrubļevskis. “Programma ir augusi un par to paldies ir jāsaka bērniem, bērnu vecākiem, pedagogiem, skolu un pašvaldību vadītājiem, bez kura palīdzības to nebūtu iespējams realizēt.”

    Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš savā uzrunā bērniem novēlēja būt vienotiem un darboties komandā kā arī katrai komandai pasniedza klases karogu.

    Šajā klasē sporta nodarbības notiek katru dienu – divas tradicionālās stundas un trīs stundas, izmantojot LSPA izstrādāto metodiku:

– 1 (viena) – futbola elementu apmācība (2.klasei spēles un rotaļas);
– 1 (viena) – stājas uzlabošanas un vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbība;

Izvēles nodarbība:
– 1 (viena) – peldēšanas nodarbība (sadarbībā ar Olimpiskajiem centriem vai pašvaldības teritorijā esošajiem peldbaseiniem; pie kam, ja šāda rīcība ir ekonomiski un metodiski pamatota, par pašvaldības līdzekļiem iespējams izmantot arī blakus esošajās pašvaldībās izvietotos peldbaseinus); vai

– 1 (viena) – nodarbība svaigā gaisā; vai
– 1 (viena) – džudo nodarbība;

LOK patur tiesības organizēt atklātās stundas un seminārus.
Skolēni un vecāki ir gandarīti par doto iespēju un pašvaldības atbalstu. Nu komandai jācenšās kļūt veselīgākai un spēcīgākai, lai jau nākošajā gadā varētu startēt komandu sacensībās.