2018./2019.m.g

8.klases skolnieci Loretu Meikšāni ar 3.vietu LTV spēles “Gudrs, vēl gudrāks” finālā

Matīsu Čikutu ar 1.vietu Zemgales novada matemātikas olimpiādē un 2.vietu Latvijas 46.atklātajā matemātikas olimpiādē, skolotāja Ligita Ozoliņa

Elīzu Paveļjevu ar atzinību Zemgales novada matemātikas olimpiādē un 3.vietu Latvijas 46.atklātajā matemātikas olimpiādē skolotāja Ligita Lejniece

Annu Līvu Knodzi ar 3.vietu Zemgales reģionālajā skolēnu zinātniskās pētniecības konferencē, skolotāja Sarmīte Lapiņa

Maksimu Borovkovu, Reini Mūrnieku1. pakāpe Latgales novada skolēnu skatuves runas konkursā, skolotāja Lilija Zēberga

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības olimpiāžu laureātus

Amandu Petrovu – 5.kl.

1.vieta

dabaszinību neklātienes konkursā

Renāru Petrovu – 5.kl.

2.vieta

dabaszinību neklātienes konkursā

Markusu Sokolovu – 5.kl.

3.vieta

dabaszinību neklātienes konkursā

Evelīnu Skudrovu – 4.kl.

2.vieta

sociālajās zinībās

Markusu Kilbloku4.kl.

3.vieta

latviešu valodā un matemātikā

Lindu Mazjāni – 4.kl.

2.vieta

kristīgajā mācībā

Līvu Korneli – 3.kl.

atzinība

kristīgajā mācībā

Madaru Turiņu 4.kl.

3.vieta

kristīgajā mācībā

Lūkasu Aukmani – 5.kl.

3.vieta

matemātikā

 

2.vieta

angļu valodas konkursā

 

2.vieta

dabaszinību neklātienes konkursā

Sandiju Stankeviču – 4.kl.

atzinība

latviešu valodā

Andžeju Anufrijevu – 4.kl.

atzinība

matemātikā

Paulu Kancāni – 5.kl. 

3.vieta

angļu valodas konkursā

Mārtiņu Mārci Puriņu – 9.kl.

atzinība

matemātikā

Viktoru Ediju Skurjatu – 6.kl.

3.vieta

matemātikā

Nauri Pinni – 6.kl.

atzinība

matemātikā

Evelīnu Vīksni – 6.kl.

3.vieta

matemātikā

 

2.vieta

dabaszinību neklātienes konkursā

 Renāti Meikšāni – 6.kl.

2.vieta

dabaszinību neklātienes konkursā

Adrianu Avsjukeviču – 6.kl.

3.vieta

dabaszinību neklātienes konkursā

Kristeru Policānu – 6.kl.

3.vieta

dabaszinību neklātienes konkursā

   

Elīzu Paveļjevu – 6.kl

atzinība

matemātikā

Matīsu Čikutu – 7.kl.

2.vieta

matemātikā

Samantu Ņesterenko – 8.kl.

3.vieta

matemātikā

Arnitu Džeriņu – 11.kl.

2.vieta

latviešu valodā un literatūrā

Annu Līvu Knodzi – 12.kl.

atzinība

latviešu valodā un literatūrā

 

3.vieta

filozofijā

Nadeždu Sakoviču – 11.kl.

3.vieta

ķīmijā

Loretu Kalvi – 9.kl.

2.vieta

vēsturē

Klintu Lindāni – 9.kl.

atzinība

vēsturē

Annu Fedulovu – 11.kl.

3.vieta

angļu valodā

Alīnu Jakuli – 12.kl.

atzinība

angļu valodā

 

atzinība

vēsturē

 

2.vieta

filozofijā

Raivi Randohu – 9.kl.

atzinība

bioloģijā

Santu Boroduļinu – 12.kl.

atzinība

bioloģijā

Anniku Viļumu – 8.kl.

2.vieta

latviešu valodā

Samantu Ņesterenko – 8.kl.

3.vieta

latviešu valodā

Skolotājas Kristīne Aukmane, Inga Vaivode, Silvija Ozoliņa, Ilona Bičole, Santa Svile, Ingūna Ūbele, Ineta Cirpone, Ina Languša, Ligita Lejniece, Ligita Ozoliņa, Sandra Ozola, Dace Boroduļina, Lita Krūmiņa, Astrīde Vidējā, Silvija Vecumniece, Inga Lapinska, Tatjana Smirnova, Lilija Zēberga.

Jēkabpils pilsētas olimpiādē kokapstrādē

6.kl. Jāni Žagaru – 1.vieta, Uldi Koržeņevski – 2.vieta, Nauri Pinni – 2.vieta

7.kl. Artjomu Seredu – 2.vieta, Alisi Prokofjevu – atzinība

8.kl. Igoru Čibisovu – 1.vieta, Matīsu Maksimovu – 3.vieta

9.kl. Robertu Sautu – 2.vieta, Matīsu Gruduli – atzinība, Raivi Pastaru – atzinība, skolotājs Jānis Svilpe