Skolotāji

Skolas vadība:

  • Direktore – Ligita Ašnevica
  • Direktores vietniece mācību darbā – Irina Zeņina
  • Direktores vietniece audzināšanas un ārpusstundu darbā – Ingūna Ūbele
  • Direktores vietniece IKT jautājumos – Rita Kozlova

Skolotāji:

  • Astrīde Vidējā – vēsture
  • Agnese Ozoliņa – sociālās zinības, vēsture
  • Dace Boroduļina – filozofija, ētika, vēsture, sociālās zinības
  • Vladislavs Jeļisejevs – datorika, programmēšana, digitālais dizains
  • Silvija Vecumniece – angļu valoda
  • Sigita Siliņa – angļu valoda, datorika
  • Dina Vjakse – angļu valoda
  • Inga Klaucāne – angļu valoda
  • Inita Beinaroviča – latviešu valoda un literatūra, teātra māksla
  • Lilija Zēberga – latviešu valoda un literatūra, teātra māksla
  • Ligita Lāčplēse – latviešu valoda un literatūra
  • Rainelda Muižniece – latviešu valoda un literatūra
  • Inga Vaivode – latviešu valoda un literatūra
  • Ingūna Ūbele – latviešu valoda un literatūra
  • Ludmila Anufrijeva – vācu valoda
  • Ņina Jegorova – krievu valoda
  • Olga Dorogova – krievu valoda
  • Ina Languša – matemātika
  • Ligita Ozoliņa – matemātika
  • Rita Meža – Eriņa – matemātika
  • Inita Kalniņa –  bioloģija
  • Anna Kasparsone – bioloģija
  • Ineta Raubiška – fizika
  • Ļena Šihovska – matemātika, fizika, inženierzinības
  • Lita Krūmiņa – ķīmija, dabaszinības
  • Santa Svile – ģeogrāfija, dabaszinības
  • Ija Grudule – mūzika, kultūra un māksla
  • Santa Kasparsone – mūzika, kolektīvā muzicēšana
  • Rita Kozlova –  komerczinības, matemātika
  • Modris Osvalds – sports un veselība
  • Ainis Raubišķis – sports un veselība
  • Vita Brikmane – sports un veselība
  • Vilnis Vīksne – sports un veselība
  • Silvija Ozoliņa – sākumskola
  • Ligita Lejniece – dabaszinības, matemātika
  • Iveta Grandāne – sākumskola
  • Daina Eglīte – vizuālā māksla, kultūra un māksla
  • Vija Rozentāle – sākumskola, logopēds
  • Laimdota Ozoliņa – latviešu valoda un literatūra, krievu valoda
  • Andra Maksimova – sākumskola, logopēds
  • Ineta Cirpone – matemātika, ritmika, latviešu valoda un literatūra
  • Mārīte Viļuma – sākumskola
  • Kristīne Aukmane – sākumskola, logopēds
  • Sarmīte Lapiņa – mājturība un tehnoloģijas, tehniskā grafika, dizains un tehnoloģijas
  • Kristiāns Kasparsons – mājturība un tehnoloģijas, dizains un tehnoloģijas, inženierzinības
  • Irita Muša – sākumskola
  • Sanita Stradiņa – sākumskola
  • Iluta Randoha – bioloģija, ķīmija, datorika, dabaszinības
  • Rolands Rubiķis  – kolektīvā muzicēšana
  • Irina Zeņina – sociālās zinības

Skolas atbalsta personāls:

  • Līga Višņevska – bibliotekāre
  • Kristīne Ozoliņa – izglītības psihologs
  • Pārsla Krjaukle – sociālais pedagogs
  • Natālija Gulbe – medmāsa