2023./2024.m.g.

Rudens sporta diena

Š. g. 22.septembrī, tieši pirms Eiropas sporta nedēļas Be Active, kuras šī gada moto ir # Piecelies un piecel citus!, notika Jēkabpils 3.vidusskolas sporta diena. 1.-3. klašu audzēkņi sportoja skolas sporta zālē un stadionā, bet 4.-12. klašu audzēkņi devas uz Jēkabpils Mežaparku.

Sporta dienas aktivitātes abās vietās sākās ar rudens krosa skrējienu dažādās klašu grupās. Pēc skrējiena tika apbalvoti 1.-3.vietu ieguvēji:

1.klašu grupā 1.vieta meitenēm Laura Lapiņa, zēniem Tomass Pušpitāns,

2.klašu grupā 1.vieta meitenēm Esterei Meldrāja, zēniem Raimonds Grāvītis,

3.klašu grupā 1.vieta meitenēm Lelda Brimere, zēniem Linards Tūtars,

4.-5.klašu grupā 1.vieta meitenēm Sendija Drozde , zēniem Emīls Zeltiņš.

6.-7.klašu grupā 1.vieta meitenēm Nikola Liepiņa, zēniem Vestarts Kalve,

8.-9.klašu grupā 1.vieta meitenēm Vivita Puķinska , zēniem Markuss Rulietis.

10.-12.klašu grupā 1.vieta jaunietēm Dagmārai Midzenei, jauniešiem Raivis Rulietis.

Sporta dienas turpinājumā 1.-3. klašu skolēni piedalījās dažādās stafetēs, basketbola soda metienos, attīstīja līdzsvara prasmi, spēlēja tautasbumbu. Aktivitātes uzraudzīja klašu audzinātāji un Sporta skolas treneris Aivars Noris.

Sporta skolotāji Vita Brikmane, Vilnis Vīksne un Modris Osvalds Mežaparkā organizēja vairākas aktivitātes 4.-12. klašu audzēkņiem: skolēni aktīvi spēlēja volejbolu, strītbolu, futbolu, tautasbumbu starp klasēm, kā arī izmēģināja savus spēkus jaunsargu stafetē, kuras bija sagatavojusi instruktore Līga Garkalne – Kalniņa.

Diena bija saulaina, aktīva un sportiskiem panākumiem veiksmīga.

Sporta MK vadītāja Vita Brikmane

29.septembrī Eiropas Skolu sporta dienas ietvaros Preiļos notika Latvijas Skolēnu 77.spartakiādes rudens krosa stafetes. Esam atkal uzvarētāji vidusskolu grupā!