2020./2021.m.g

Jēkabpils pilsētas un novadu apvienības olimpiāžu laureātus

Alise Laimiņa – 5.kl.

matemātika

3. vieta

Evelīna Akmene – 6.kl.

matemātika

2. vieta

Markuss Rulietis – 6.kl.

matemātika

3. vieta

Emīls Rulietis – 6.kl.

matemātika

atzinība

Lūkass Aukmanis – 7.kl.

matemātika

2. vieta

Evelīna Vīksne – 8.kl.

matemātika

3. vieta

Matīss Čikuts – 9. kl.

fizika

matemātika

ķīmija

1. vieta

2. vieta

atzinība

Annija Oresta Faksa – 9. kl.

latviešu val. un literatūra

ķīmija

atzinība

atzinība

Sandra Brikmane – 9. kl.

Una Paula Bernāne – 9. kl.

ķīmija

vēsture

atzinība

1. vieta

Evelīna Vīksne – 8. kl.

Loreta Meikšāne – 10. kl.

latviešu val. un literatūra

ķīmija

ģeogrāfija

3. vieta

3. vieta

3. vieta

Samanta Ņesterenko – 10. kl.

 

Marta Estere Skrābāne – 10. kl.

Daniela Umbraško – Gramāne – 10. kl.

Randohs Raivis – 11. kl.

ekonomika

ķīmija

ekonomika

ekonomika

angļu val.

ķīmija

3. vieta

atzinība

atzinība

atzinība

3. vieta

atzinība

Violeta Trivoženko – 11. kl.

angļu val.

atzinība

Laura Bembere – 11. kl.

Mārtiņš Mārcis Puriņš – 11. kl.

Kaspars Putniņš – 11. kl.

Dagnija Upeniece – 12. kl.

angļu val.

matemātika

ģeogrāfija

ekonomika

atzinība

atzinība

3. vieta

atzinība

Terēze Stroža – 12. kl.

filozofija

vēsture

1. vieta

3. vieta

Kristīne Ivanova – 12. kl.

vēsture

ekonomika

ķīmija

atzinība

atzinība

atzinība

Skolotājas: I.Raubišķa, I.Vaivode, I.Languša, I.Bičole, S.Vecumniece. S.Soroka, A.Vidējā, D.Boroduļina, I.Zeņina, L.Ozoliņa, L.Lejniece, R.Kozlova, L.Krūmiņa, S.Svile.

Bioloģijas valsts bioloģijas 3. posma III pakāpes ieguvēju

Unu Paulu Bernāni (9. klase)

Skolotāja: I.Randoha

Krievu valodas skolotāju organizācijas (LAPRJAL) literatūras darbu 3.vietas laureāti

Karinu Seredu (12. klase)

Skolotāja: O.Dorogova

Sanktpēterburgas Valsts universitātes starptautiskās olimpiādes 2. posma krievu valodas kā svešvalodas laureāti:

Drozds Rainers1.pakāpes diploms

Dzene Violeta1.pakāpes diploms

Kotova Elīna1.pakāpes diploms

Meikšāne Loreta1.pakāpes diploms

Minalto Oksana1.pakāpes diploms

Šulmane Linda1.pakāpes diploms

Okuņeva Marina1.pakāpes diploms

Paveļjeva Eliza1.pakāpes diploms

Trivoženko Violeta1.pakāpes diploms

Berens Artūrs2.pakāpes diploms

Cakule Diāna2.pakāpes diploms

Zaķe Signe2.pakāpes diploms

Ņesterenko Samanta2.pakāpes diploms

Pučinska Anastasija2.pakāpes diploms

Sereda Karīna3.pakāpes diploms

Vorobjova Anastasija3.pakāpes diploms

Dibanins Ņikita3.pakāpes diploms

Skolotājas: O.Dorogova, Ņ.Jegorova