Sasniegumi sportā

Volejbols

8.martā Ābeļu pamatskolas sporta zālē norisinājās priekšsacīkstes 19. TOP kausa izcīņai volejbolā, sacensībās piedalījās Jēkabpils novada vispārizglītojošo skolu vidusskolu komandas 2007.-2010. gadā dzimušajiem un jauniešiem un jaunietēm.

Sacensībās startēja mūsu skolas meiteņu komanda. Meiteņu komanda uzvarēja visas trīs spēles, pārspējot Salas vidusskolas, Jēkabpils Valsts ģimnāzijas un pēdējā spēlē sīvā cīņā uzvarēja Zasas vidusskolas komandu. Meitenes izcīnīja ceļazīmi uz TOP kausa volejbolā finālturnīru Rīgā 16.aprīlī, kur spēkosies ar citu novadu uzvarētāju komandām.

Komandā spēlēja Rēzija Kurnosenko 9.c, Elīna Ivanova 9.c, Jana Kaskoviča 9.b, Vivita Puķinska 8.a, Paula Zvaigzne 7.c, Evelīna Začesta 6.b, Kitija Prokofjeva 6.b, Elza Martinsone 6.b.

Vita Brikmane, Sporta MK vadītāja

Volejbols

1. martā Ābeļu pamatskolas sporta zālē norisinājās priekšsacīkstes 19.TOP kausa izcīņai volejbolā, sacensībās piedalījās Jēkabpils novada vispārizglītojošo skolu vidusskolu komandas 2003.-2006. gadā dzimušajiem un jauniešiem un jaunietēm.

Sacensībās startēja mūsu skolas meiteņu komanda un pārliecinoši uzvarēja visas trīs spēles, pārspējot Salas vidusskolas, Jēkabpils agrobiznesa koledžas un Aknīstes vidusskolas komandas. Meitenes izcīnīja ceļazīmi uz TOP kausa volejbolā finālturnīru Rīgā 16.aprīlī, kur spēkosies ar citu novadu uzvarētājiem.

Komandā spēlēja Katrīna Ģeidāne, Marta Demkova, Samanta Seliverstova, Vitnija Krodziniece, Kristiāna Kurša, Elīna Džeriņa, Sandra Brikmane, Linda Kaņepe, Rēzija Kalniņa.

Katrīna Ģeidāne saņēma no sponsoriem speciālo balvu kā šo sacensību meiteņu komandu MVP spēlētāja.

Vita Brikmane, Sporta MK vadītāja

Jēkabpils 3. vidusskolai 1. vieta volejbola turnīrā!

1. februārī 3. vidusskolas sporta zālē norisinājās Jēkabpils novada vispārizglītojošo skolu volejbola turnīrs 2003. – 2006. gadā dzimušajiem jauniešiem un jaunietēm.

Mūsu skolas meiteņu komanda parādīja lielisku sniegumu – sešu komandu konkurencē uzvaras VISĀS spēlēs, pārliecinoši izcīnīta 1.vieta, atstājot aiz sevis Jēkabpils agrobiznesa koledžu, Aknīstes vidusskolu, Jēkabpils Valsts ģimnāziju, Salas vidusskolu, Viesītes vidusskolas komandu. Skolas meiteņu “zvaigžņu” komandā spēlēja: Marta Demkova, Katrīna Ģeidāne, Samanta Ņesterenko, Kristiāna Kurša, Vitnija Krodziniece, Linda Kaņepe, Sandra Brikmane un Elīna Džeriņa.

Zēnu grupā startēja 8 komandas, mūsu skolas parādīja atzīstamu sniegumu visās 4 spēlēs. Komandā spēlēja: Svens Spēks, Lauris Rapkauskis, Edvarts Eglītis, Kristians Ostrovskis, Tomass Veigulis, Rainers Vigovskis, Vadims Šihovskis un Artūrs Ozoliņš.

Liels paldies mūsu skolas skolēniem, kuri veica spēles protokolēšanu, rezultāta atspoguļošanu, – Darjai Ivanovai, Norai Osītei, Andai Lazdānei, Klintai Vjaksei, Annijai Sargunei, Katrīnai Okuņevai, kā arī spēles tiesnešiem – Renātei Ozolai un Gatim Puriņam.

Bet vislielākais paldies visiem mūsu izcilajiem sporta skolotājiem!

Vita Brikmane, sporta MK vadītāja

Jēkabpils 3. vidusskolas čempioni

Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēža Valmierā 10. un 11. februārī uzņēma spēcīgākos U18 un U20 vecuma grupas vieglatlētus, lai noskaidrotu čempionus telpās. Trīs mūsējie no Jēkabpils Sporta skolas izcīnīja šādus titulus:

• 9.a klases skolnieks EMĪLS LAMBA – divkārtējs čempions U18 vecuma grupā! 400 metru skrējienā Emīls ar fantastisku rezultātu uzstādīja ne tikai personīgo rekordu un sezonas labāko rezultātu Latvijā, bet arī pārliecinoši izpildīja normatīvu uz Eiropas Jaunatnes Olimpisko festivālu, kas 23.-27.jūlijā risināsies Slovēnijā! Otru zeltu čempionātā Emīls izcīnīja 200 metru skrējienā. Emīla treneris ir Ģirts Lamba.
  • 12. klases skolnieks EDVARTS EGLĪTIS ir čempions augstlēkšanā! Edvarts ir uzvarējis jau vairāk nekā desmit čempionātos.
  • 11.a klases skolniece DAGMĀRA MIDZENE izcīnīja vicečempiones titulu augstlēkšanā! Augstlēcēju treneris ir Ainis Raubiškis.

Esam lepni ar saviem sportistiem un vēlam visaugstākos sasniegumus arī turpmāk! Sīkāk ar rezultātiem var iepazīties Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā.

Pēc mediju materiāliem sagatavoja Ingūna Ūbele, direktores vietniece

Jēkabpils 3. vidusskolai 1. vieta volejbola turnīrā!

Bet vislielākais paldies visiem mūsu izcilajiem sporta skolotājiem!

Vita Brikmane, sporta MK vadītāja