Skolēnu pašpārvalde 2020./2021.m.g.

25.septembrī, kad ikkatru laukā priecēja siltā saulīte un siltais vējš, mēs – Jēkabpils 3.vidusskolas pašpārvaldes kolektīvs- devāmies saliedēšanas pārgājienā. Eiropas Sporta nedēļas ietvaros Jēkabpils Sporta centrs aicināja klašu kolektīvus pārbaudīt savus spēkus un labi pavadīt laiku sportiskā solī. Mūsu komandu pieteica Daniela, paši saorganizējāmies un aicinājām savā pulkā arī mūsu konsultanti – skolotāju I.Ūbeli.

Pārgājiens norisinājās apkārt Radžu ūdenskrātuvei, taču tas nebija tik vienkāršs, kā varētu šķist. Pa ceļam mums bija jāmeklē kontrolpunkti, kuros atradās īpaši kodi (nolasāmi ar telefona palīdzību). Nolasījuši kodus, mēs saņēmām uzdevumu, kas bija jāizpilda visai komandai – bija jāuzņem īpašs foto, piemēram, jāattēlo “Kur ir mana lidmašīna”. Kad uzdevums tika veikts, mēs ieguvām nākamā punkta koodinātas. Šādā veidā kopā veicām garo ceļu apkārt Radžu ūdenkrātuvei. Sākumā tā likās gandrīz neiespējamā misija, tomēr ceļš pats ritinājās zem kājām un laiks pagāja nemanot.

Kā vērtējam šo pārgājienu? Mēs viens otru iepazinām daudz labāk. Mēs kopā smējāmies, jokojām, pie tējas tases un līdzpaņemtajām maizītēm plānojām dažādus pasākumus un izteicām savas domas, diskutējām. Atmosfēra bija patiešām burvīga. Arī laikapstākļi mūs ļoti lutināja – varbūt pēdējās tik saulainās septembra dienas. Šis gājiens mūs saliedēja, jo beidzot bija iespēja iepazīt un izprast vienam otru. Šajā ceļā tik tiešām bija vērts doties, tas sniedza tik daudz jaunu ideju, priekšlikumu un jaunu emociju, lai kaut ko uzsāktu un veidotu.

Tik saulaina un burvīga diena, kas pavadīta jautrā kolektīva, mums bija ļoti vajadzīga! Mēs esam ļoti pateicīgi sporta dienas organizatoriem, ka mums bija radusies tik jauka iespēja.

Skolēnu pašpārvaldes vārdā – Samanta Ņesterenko, 10.a