Pasākumi

Veselības veicināšanas pasākums “Veselīgas vingrošanas nodarbību cikli bērniem grupās” Jēkabpils 3.vidusskolā

Trešo gadu projektā „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” (projekta identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/049) tiek organizēts veselības veicināšanas pasākums “Veselīgas vingrošanas nodarbību cikli bērniem grupās”.

Pasākuma mērķis – popularizēt fizisko aktivitāšu pozitīvo nozīmi vispārējās organisma veselības uzturēšanā un veselības problēmu attīstības novēršanā. Pasākuma laikā Jēkabpils vispārizglītojošo skolu: Jēkabpils 2.vidusskolas, Jēkabpils 3.vidusskolas un Jēkabpils pamatskolas 1.līdz 4.klašu audzēkņiem tiek nodrošinātas interaktīvas nodarbības par vingrošanas nozīmi katram 1.-4.klašu kolektīvam un tiek organizētas vingrošanas nodarbības grupu nodarbību veidā 2 grupām katrā skolā, lai popularizētu vingrošanas pozitīvo nozīmi un novērstu veselības problēmu attīstību, kā arī veselīgu dzīvesveida paradumu – regulāru fizisko aktivitāšu – nostiprināšanu.

Pēc interaktīvo nodarbību noslēguma skolā tiks komplektētas divas veselīgas vingrošanas grupas 1.līdz 4. klašu audzēkņiem, katrai grupai 10 nodarbības, grupā līdz 20 dalībniekiem, vienas nodarbības ilgums 60 minūtes. Vingrošanas nodarbību sākums tiek plānots šī gada septembra beigās.

Nodarbības vadīs Aleksandra Krūmiņa – sertificēta fizioterapeite ar vairāku gadu pieredzi darbā ar bērniem.
Par laiku, kad varēsiet pieteikt Jūsu bērnus vingrošanas nodarbībām, tiksiet informēti – sekojiet informācijai Jēkabpils 3.vidusskolas mājaslapā un mācību sociālajā tīklā mykoob.
Vairāk par projekta pasākumiem skat. www.jekabpils.lv  sadaļā Sabiedrība – Veselība – Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi.

Informāciju sagatavoja Žanete Tiltiņa, Veselības veicināšanas koordinētāja Jēkabpils pilsētas pašvaldībā