Skolotāji

 Skolas vadība:

  • Direktore – Ligita Ašnevica
  • Direktores vietniece mācību darbā – Irina Zeņina
  • Direktores vietniece audzināšanas un ārpusstundu darbā – Ingūna Ūbele
  • Direktores vietniece informātikas jautājumos – Rita Kozlova

Skolotāji:

  • Ināra Krūmiņa – angļu valoda, matemātika
  • Silvija Vecumniece – angļu valoda
  • Sigita Siliņa – angļu valoda, informātika
  • Dina Vjakse – angļu valoda
  • Inga Lapinska – angļu valoda
  • Inita Beinaroviča – latviešu valoda un literatūra
  • Lilija Zēberga – latviešu valoda un literatūra
  • Sandra Ozola – latviešu valoda un literatūra
  • Solvita Soroka – latviešu valoda un literatūra
  • Inga Vaivode – latviešu valoda un literatūra
  • Ingūna Ūbele – latviešu valoda un literatūra
  • Dace Jansone – vācu valoda
  • Ņina Dekšņa – krievu valoda
  • Olga Dorogova – krievu valoda
  • Ina Languša – matemātika
  • Ilona Bičole – matemātika
  • Ligita Ozoliņa – matemātika
  • Tatjana Smirnova –  bioloģija, dabaszinības
  • Ineta Raubiška – fizika
  • Ļena Šihovska – informātika, matemātika, fizika
  • Lita Krūmiņa – ķīmija, dabaszinības vidusskolā
  • Santa Svile – ģeogrāfija, dabaszinības, bioloģija, mājturība un tehnoloģijas
  • Ija Grudule – mūzika
  • Santa Kasparsone – mūzika
  • Astrīde Vidējā – vēsture
  • Rita Kozlova –  komerczinības,
  • Jolanta Kalniņa – politika un tiesības, vēsture
  • Modris Osvalds – sports
  • Ainis Raubišķis – sports
  • Vita Brikmane – sports
  • Vilnis Vīksne – sports
  • Silvija Ozoliņa – sākumskola
  • Ligita Lejniece – dabaszinības pamatskolā
  • Iveta Kozule – sākumskola, vizuālā māksla
  • Daina Eglīte – vizuālā māksla
  • Vija Rozentāle – sākumskola, logopēds, vizuālā māksla
  • Laimdota Ozoliņa – sākumskola, krievu valoda
  • Andra Maksimova – sākumskola, logopēds
  • Ineta Cirpone – sākumskola
  • Mārīte Viļuma – sākumskola
  • Kristīne Aukmane – sākumskola, logopēds
  • Jānis Svilpe – mājturība un tehnoloģijas, mājsaimniecība
  • Sarmīte Lapiņa – mājturība un tehnoloģijas, rasēšana, vizuālā māksla
  • Kristiāns Kasparsons – mājturība un tehnoloģijas
  • Dace Boroduļina – filozofija, ētika, vēsture, sociālās zinības
  • Vladislavs Jeļisejevs – informātika, programmēšana
  • Irita Muša – sākumskola
  • Sanita Stradiņa – sākumskola

Skolas atbalsta personāls:

  • Skaidrīte Krastiņa – bibliotekāre
  • Kristīne Ozoliņa – izglītības psihologs
  • Pārsla Krjaukle – sociālais pedagogs
  • Anda Beķere – medmāsa