Valentīndiena vidusskolā

Skolas gaiteņos jau no 10.februāra virmoja mīlestība, kuru radīja īpaša priekšsajūta pirms mīlestības svētkiem veltītā pasākuma 12.februārī.

Nedēļas sākumā sāka darboties Vidusskolas Valentīndienas pasts, kurā varēja ievietot adresētas vēstules kādam draugam vai draudzenei. Pasts piesaistīja un iepriecināja visus, kuri ienāca pa skolas galvenajām durvīm, jo tika izrotāts atbilstoši tematikai. Vēstules adresātiem tika izdalītas dienā īsi pirms galvenā pasākuma. Atsaucība apsveikumu rakstīšanā bija viduvēja, iespējams, nākamgad jādomā jauna forma savstarpējai uzmanības apliecināšanai.

Katra stāva gaitenis izcēlās ar gaumīgiem kabinetu durvju rotājumiem, ko veidoja paši skolēni. Var uzsvērt, ka katrs kabinets atšķīrās no cita. Dažas durvis tika izrotātas ar sirdīm, bet citas izcēla dažāda veida Amori gan klasiskā, gan oriģinālā izskatā. Dekorēšanā tika izmantotas dažādas tehnikas: zīmēšana, aplicēšana, papīra locīšana – origami, jaukta tehnika.

Tomēr pats galvenais nedēļas notikums bija Vidusskolas Valentīndienas pasākums, kurā varēja sastapt pazīstamus filmu pārus kā, piemēram, Bellu un Edvardu no filmas “Krēsla”(atveidoja Anna Fedulova un Mārtiņš Martinsons no 12.b klases), Hermioni un Ronu no filmas “Harijs Poters”(atveidoja Elīna Tumša un Nauris Polis no 10.b klases), kā arī Anastasiju un Greju no romantiskās filmas “Greja piecdesmit nokrāsas”(atveidoja Krista Minova no 10.a klases un Dainis Lazdāns no 12.a klases). Pāri tika iepriekš izlozēti, tā nebija brīva izvēle, bet gan spēles elements. Diemžēl divi no pieciem pāriem dažādu iemeslu dēļ pēdējā brīdī atteica savu dalību…

Protams, šoreiz filmas pāru “mīlestības beigas” bija pavisam citas, atšķirīgas nekā tās, kādas mēs varējām novērot šajās brīnišķīgajās filmās. Pasākuma laikā dalībniekus vērtēja žūrija, pēc kuras punktiem tika noskaidrots vakara “Valentīns un Valentīna 2020”. Žūrijā bija pašpārvaldes locekļi, skolotājas un viens nejauši izvēlēts skatītājs. Dalībnieki demonstrēja izdomu un atjautību, prasmi izjust partneri un izmantot visu skatuvi, daži bija īpaši piedomājuši pie vizuālās līdzības. Skatītāji aktīvi reaģēja gan uz priekšnesumiem, gan žūrijas komentāriem.

Titulu ieguva Bella un Edvards, bet simpātijas pāra titulu saņēma Anastasija un Grejs. Veicināšanas balvas – saldie kēksiņi un piemiņas pildspalva, bet galvenajā balvā – “Rafaello” kārba saldiem mirkļiem.

Pēc pasākuma romantiskā noskaņa turpinājās ballē, kurā vidusskolēni varēja baudīt mīlas burvību mūzikā un virpuļot dejā.

Mīlestība vienmēr ir mūsu sirdīs, lai kur arī mēs atrastos. Tieši mīlestība palīdz mums pašos grūtākajos brīžos, un tieši mīlestība padara mūs laimīgus un dzīvespriecīgus!

Sagatavoja Elīna Robežniece, skolēnu pašpārvaldes prezidente