“Pārsteidz Drako”

2.a klases skolēni iesaistījās 1. – 6. klašu konkursā „Pārsteidz Drako.” Katru nedēļu tiek publicēts jauns uzdevums, kas jāpaveic visiem kopā. Tas ir izdarīts, ja klase ir augšupielādējusi foto mājas lapā www.drako.lv  un aizpildījusi pieteikuma anketu. Pirmās nedēļas uzdevums bija kādam pārģērbties par Drako un nofotografēties ar pārējiem klases skolēniem.

Šī konkursa mērķis ir attīstīt skolēnu radošumu un sadarbības veicināšanu starp jaunāko klašu skolēniem. Katru nedēļu uzvarētāji ir 15 klases – no katra reģiona trīs: Latgales, Vidzemes, Zemgales, Kurzemes, Rīgas.  Jau pirmajā nedēļā mūsu darbs tika novērtēts un tikām pie saldām un arī noderīgām balvām! Paldies organizatoriem par darba novērtējumu un vēlam būt radošiem un saliedētiem visiem klases kolektīviem!

2.a klases audzinātāja Mārīte Viļuma