Ēnojam Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkni

     Darbs policijā – tas ir tik daudzveidīgs! Kāds? To mēs, 2. a klases skolēni, kopā ar audzinātāju Ēnu dienu pasākuma ietvaros 11. februārī devāmies izzināt mācību ekskursijā uz Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkni. Tur mūs sagaidīja nepilngadīgo lietu inspektore un viņas kolēģe ar astoņus mēnešus veco sunīti Gloku. Iepazināmies ar policista darba formu un ekipējumu, varējām uzdot jautājumus par darba specifiku un dažādajiem pienākumiem. Katram bija iespēja kļūt par kriminālpolicijas ekspertu un noņemt sava pirksta nospiedumu no loga rūts. Vērojām suņa dresūras paraugdemonstrējumus un domās vēlējām, lai Gloka izaug par lielisku policijas darbinieku – aizliegto vielu meklētāju.

    Pēc tikšanās daži klases skolēni atzina, ka vēlētos strādāt policijā, lai arī tā ir gana sarežģīta, atbildīga, bet ļoti nepieciešama profesija. Par piemiņu no izzinošās ekskursijas paliks rūtiņu klade, bukletiņi par drošību un uzlīmīte, kas atgādinās par tikšanos ar policijas darbiniekiem un Gloku. 

    Paldies Ervīna mammai par sadarbību un atsaucību pasākuma organizēšanā! 

2.a klases skolēnu vārdā – audzinātāja Mārīte Viļuma