Brīvību no atkarībām jau tagad!

Uz atklātu sarunu par atkarībām un pareizajām dzīves izvēlēm Jēkabpils 3. vidusskolas 8.b klase bija uzaicinājusi mūziķi un producentu Pēteri Upenieku. Vienas mācību stundas garumā Pēteris pastāstīja par savu pieredzi ceļā no atkarības uzveikšanas līdz veiksmīga mūziķa karjerai. Noderīgi bija praktiskie padomi, kā jauniešiem uzveikt jebkuru atkarību ar saviem spēkiem un vienkāršās idejas, kā uzlabot savu mentālo un fizisko veselību.

Vērtīgākais, kas skolēniem palika atmiņā, bija ikdienas rutīnas pamatprincipu noteikšana: fiziskas aktivitātes, kvalitatīvs miegs, kontrastduša, ūdens dzeršana, disciplīna. Veiksmīgas dzīves pamatprincips – domā par savu dzīvi tagad!

Mūsu klasei ļoti patika Pētera paša sacerēto dziesmu izpildījums, kodolīgā prezentācija un saruna neformālā gaisotnē. Paldies klases audzinātājai Ingai Klaucānei un mūsu vecākiem par šis tikšanās organizēšanu!

Karlīna Veselova, 8.b klases skolniece

Tikšanās organizēta sadarbībā ar Jēkabpils 3. vidusskolas karjeras konsultanti Sarmīti Stikāni un speciālo pedagogu Pārslu Krjaukli.