Diagnosticējošais darbs par drošību ceļu satiksmē

    3. un 4. martā 10. – 12. klašu skolēni tiešsaistē veica diagnostikas darbu par drošību ceļu satiksmē. Diagnostikas mērķis ir konstatēt skolēnu zināšanas un noskaidrot attieksmi un potenciālo rīcību situācijās, kas saistītas ne tikai ar drošību uz ceļa, bet arī lai noteiktu skolēnu prasmi kritiski izvērtēt informāciju medijos par notikumiem uz ceļa. Darba priekšrocība – skolēns redz savas kļūdas un iepazīstas ar pareizajām atbildēm, tādējādi mācoties. Diagnostikas rezultātus izmantos, lai stiprinātu ikdienas atbalstu pedagogiem un skolēniem tematos un jomās, kur uzrādītas nepietiekamas zināšanas.

    Diagnosticējošo darbu izveidoja Latvijas Drošāka interneta centrs, Valsts izglītības satura centrs un Ceļu satiksmes drošības direkcija.

Sagatavoja Ingūna Ūbele