Drošība un karjera

    11.februārī skolā viesojās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Jēkabpils daļas inspektors Kristers Millers. 7.un 9.klašu skolēni noklausījās lekciju “Vienotās ārkārtas palīdzības izsaukumu numura 112 diena”. Vēlreiz tika pārrunāts par numuru 112, uz kuru zvanot iespējams saņemt operatīvo dienestu palīdzību. Skolēni atkārtoja par pareizu rīcību ārkārtas situācijās un zvanīšanu uz tālruņa numuru 112.
    Kā parasti, arī šoreiz interesenti uzdeva jautājumus par lektora izglītību, profesiju un tās pieprasījumu darba tirgū. K.Millers pastāstīja, kur var apgūt ugunsdzēsēja profesiju, kādi fiziskie normatīvi jākārto un kur var iegūt papildinformāciju par tālākizglītību.
Pasākuma noslēgumā aktīvākie klausītāji saņēma VUGD informatīvās uzlīmes.

Sagatavoja I.Ūbele