Eiropas sporta nedēļa

    Ar devīzi „Kopā mēs varam!” 25. septembrī mēs, Jēkabpils 3. vidusskolas 3. a klases skolēni, devāmies uz Jēkabpils Mežaparku, lai piedalītos pārgājienā apkārt Radžu ūdenskrātuvei. Aktivitāte tika rīkota projekta „Eiropas sporta nedēļa” ietvaros sadarbībā ar Latvijas Sporta federācijas padomi. Maršruta garums – aptuveni 6,5 kilometri. 

    Starta punktā pie pludmales namiņa saņēmām pirmās norādes. Uzdevuma veikšanai bija nepieciešams mobilais telefons ar interneta pieslēgumu un QR kodu lasīšanas lietotni. Lai būtu drošāk, mums līdzi devās sociālā pedagoģe P. Krjaukle. Liekot kopā prātu un atjautību, atradām visus kontrolpunktus un veicām uzdevumus – uzņēmām foto, kas finišā bija jāuzrāda pasākuma organizatoriem.
    Gājiena laikā ne tikai fiziski norūdījāmies un stiprinājām savu izturību, bet arī sasmēlāmies pozitīvas emocijas, klase saliedējās, jo pratām viens otru pagaidīt, uzmundrināt. Arī atpūsties, pamanīt rudens pārmaiņas dabā un atpazīt taku malās augošās sēnes, priecāties par skaisto ainavu. Balvā par piedalīšanos izlozējām dāvanu karti 10 eiro vērtībā saldumu iegādei – iztērēto kaloriju un enerģijas papildināšanai. Šī diena paliks atmiņās kā jauks rudens notikums klases dzīvē.

Klases audzinātāja Mārīte Viļuma