Olimpiskajā diena 2020

    Ik gadu Latvijas Olimpiskā komiteja aicina Latvijas skolu skolēnus piedalīties Olimpiskajā dienā, kad akcijas ietvaros notiek kopīga Vislatvijas vingrošana. Šogad Jēkabpils sporta centrs izaicināja klases veidot atraktīvu video, kur visi veic noteiktu vingrojuma kompleksu katrs savā skolā.

    Klases uzdevums bija pēc iespējas precīzāk iemācīties vingrojumus, atraktīvi tos izpildīt un nofilmēt.

    Mēs, Jēkabpils 3. vidusskolas 3. a klases skolēni, kas iesaistīti arī projektā „Sporto visa klase”, centīgi mācījāmies vingrot. Tas bija gan radošs, gan nogurdinošs darbs, taču ļoti saliedēja klases kolektīvu un motivēja nepadoties un paveikt darbu līdz galam. Centāmies savā priekšnesumā pēc iespējas vairāk parādīt skolas vidi: sporta laukumu, bibliotēku, skaisto apkārtni. Aktualizējām arī pilsētas 350. jubileju. Paldies atsaucīgajam Ģirta tētim par video montāžu! 

Veikums skatāms šeit: https://youtu.be/Rc0Wh7Iak4Y

    To novērtēja žūrija – Jēkabpils sporta centra komanda. Lepnums un prieks par iegūto galveno balvu – autobusu klases ekskursijai uz pašu izdomātu galamērķi jebkur Latvijā. Tas  motivē darboties un būt aktīviem! Lai visiem veselīgs un sportisks rudens!

Klases audzinātāja Mārīte Viļuma