Itas Kozakevičas piemiņas pasākums Jēkabpilī

5. decembrī 10.a klase devās uz Itas Marijas Kozakevičas pieminekļa atklāšanu skaistā vietā – skvērā Daugavas labajā krastā. Ita Marija Kozakeviča bija Latvijas un Polijas patriote, Latvijas Atmodas aktīviste. 1990. gada 18. martā viņa tika ievēlēta Latvijas Republikas Augstākajā Padomē kā Jēkabpils vēlēšanu apgabalu pārstāve. Atklāšanā piedalījās gan Polijas Seimas, gan Latvijas Republikas Saeimas, gan Jēkabpils novada pārstāvji. Pasākuma noslēgumā klātesošie, ieskaitot 10.a klases skolēnus, kā cieņas un pateicības apliecinājumu I.Kozakevičai pie pieminekļa nolika ziedus.

Paldies vēstures skolotājai un klases audzinātājai Astrīdei Vidējai par klases kolektīva iesaistīšanu, patriotisma jūtu audzināšanu!

Evelīne Vīksne, 10.a klases skolniece