Jaunā nākotnes līdere – Amanda Demkova, Future Heroes dalībniece

Mūsu skolas 10.a klases skolniece Amanda Demkova ir uzņemta un veiksmīgi piedalās Valsts izglītības satura centra īstenotajā līderības, uzņēmējdarbības programmā Future Heroes, kas ar British Council pārstāvniecības Latvijā un SEB bankas atbalstu Latvijā notiek jau trešo gadu.

Future Heroes ir uz izaugsmi vērsta vadības un uzņēmējdarbības programma jaunietēm vecumā no 14 līdz 17 gadiem, lai atraisītu viņu potenciālu un radītu pozitīvu ietekmi pasaulē. Pēc iesniegto anketu izpētes dalībai programmā tiek izvēlētas 50 meitenes. Sešus mēnešus meitenes no visas Latvijas piedalās 8 prasmju darbnīcās, kurās dažādu jomu pieredzējušu līderu vadībā gūst teorētiskas zināšanas, praktiski darbojas, sevi pilnveidojot, kā arī rod iedvesmu jaunām idejām. Programmas laikā dalībnieces trādā komandās, mentoru uzraudzībā īstenojot sociālos un uzņēmējdarbības projektus.

Stāsta Amanda Demkova: „Par šo programmu es uzzināju skolā, tā mani uzreiz ieinteresēja. Lai gan man nebija pārliecības par savām spējām, es tomēr pieteicos, aizpildīju anketu, un … tiku! Meitenes sadalīja komandās, kurās mēs izveidosim un attīstīsim savu iecerēto projektu. Manā komandā ir vēl viena jēkabpiliete, kā arī jaunietes no Rīgas, Mārupes un Salaspils. Mūsu projekts „People need people” saistīts ar emocionālo palīdzību pusaudžiem, lai veicinātu savstarpējo komunikāciju un veidotu drošu darba visi sarunām. To mēs realizēsim, veidojot podraides un virtuālās sanāksmes. Mūs var atrast un sekot darbībām instagram@people.needpeople.”

Vairāk par Future Heroes programmu:

Ingūna Ūbele, direktores vietniece audzināšanas darbā