Izlaušanās spēlē „Valsts.Balsts.Salds.”

    Trešdien, 6. novembrī, mēs, 3. vidusskolas  10. un  11. klašu skolēni  piedalījāmies izlaušanās spēlē „Valsts.Balsts.Salds.”  Spēles princips bija iepazīstināt mūs, Jēkabpils un apkārtnes jauniešus, ar valsts procesiem un kārtību – demokrātiju, pilsonisko līdzdalību, satversmi, valsts pārvaldes struktūru utt.  

izlausanas1

    Pasākuma laikā mēs bijām sadalīti komandās ar cilvēkiem, kurus mēs nepazinām un dienas pirmajā daļā mēs ar savām komandām pildījām uzdevumus saistībā ar valsts procesiem, likumiem, sabiedriskajiem un politiskajiem procesiem, taču dienas otrajā daļā mēs runājām par (un centāmies atrast risinājumus) mums dažādām interesējošām problēmām, kas saistītas ar Latvijas sabiedrību un pārvaldi.

    Pasākums mums likās ļoti noderīgs tāpēc, ka mēs ieguvām jaunas zināšanas, iepazinām jaunus cilvēkus, kā arī iemācījāmies izkāpt no savas komforta zonas.

    Arī man pašai šis pasākums likās ļoti interesants, jo es gan papildināju savas zināšanas, gan arī atkārtoju to, kas jau bija labi zināms. Kopumā es varu teikt, ka pasākums bija izdevies un šī bija veiksmīgi un kreatīvi pavadīta trešdiena.

Terēze Stroža, 11.klase