Labie darbi 2023

3.b klases skolēni visu mācību gadu gādās, lai mācību stundas laikā izslēgtu gaismu gaitenī. TAUPĪSIM! 12.b klases skolēni bija Jēkabpils dzīvnieku patversmē. Aizveda saziedoto dzīvnieku barību un parotaļājās ar dzīvnieciņiem.

7.c klase palīdzēja 1.c klasei apgūst jēgpilnu lasītprasmi. Sadarbība turpināsies! Paldies audzinātājai Ligitai Lejniecei!

1.a veica labo darbu, iepriecinot un pasakot “paldies” par skolā veiktajiem labajiem darbiem mūsu skolas medmāsiņai. Pie reizes- apguvām pirmās palīdzības sniegšanas iemaņas, lai varētu turpināt labos darbus, palīdzot citiem savainojumu gadījumos.

8.b klases “Labais darbs” Pozitīva domāšana sākas mūsos pašos! Afirmācijas, manifestēšana iet savu uzvaras gājienu mūsdienu domāšanas ceļā! Gribam atgādināt visiem puišiem un meitenēm, ka spēks ir pašos, citi mūs redz tādus, kādu priekšstatu radām par sevi. Kāpēc nebūt lieliskam? Spoguļošanās kā iedrošinājums, uzmundrinājums pašiem sev-es to varu, man izdosies!

3.a kolektīva viens no labajiem darbiem bibliotēkā – novēlējumi omas uzlabošanai. Trīs lietas – labas lietas!

1. Iepriecinājām 1. klašu skolēnus – sagatavojām mīklas brīvajiem brīžiem un katrai klasei pa skaisti noformētai konfekšu tūtai. Enerģijai!

2. Salasījām skolas ābeļdārzā ābolus, novācām rudens ražas izstādei saliktās kompozīcijas.

3. Pagatavojām apsveikumus, kas tika izvietoti skolas bibliotēkā, tie priecē apmeklētājus.

Nododam stafetes kociņu nākamajiem…

1.b klases labais darbs-palīdzēja skolas bibliotekārei izveidot grāmatzīmes, saspiest darba burtnīcās zīmogus un vecās grāmatas nodot makulatūrai.