Labie darbi dzīvnieku patversmē

Labo darbu nedēļa patversmē

    8.novembrī 8.a klase devās uz Jēkabpils dzīvnieku patversmi Zvaigžņu ielā 1a. Līdzi paņēmām darba cimdus, grābekļus kaķu un suņu barību.

    Pirmie mūs sagaidīja suņu rējieni, tad pretī nāca patversmes kopēja Tatjana. Viņa mūsu draudzīgo un lielo klasi sadalīja divās grupās. Viena grupa grāba lapas, otra kārtoja kaķu iežogojumu un pie reizes varēja arī samīļot kaķīšus. Pēc tam grupas samainījās ar darbiem.

    Cītīgi strādājām un veltījām savu mīlestību patversmes dzīvniekiem un vērojām viņus. Kaķīši bija dažādi: bailīgi, mīļi, pūkaini, lieli, mazi. Viens kaķis bija tāds, kuram patika rāpties cilvēkam uz galvas. Bija kaķis, kuram ļoti patika skrāpēt. Kamēr mēs, pirmā grupa, mīļojām kaķīšus, patversmes kopēja Tatjana atnesa 5 mēnešus vecu suņu kucīti un viņu varēja ielaist pie kaķēniem spēlēties.

    Kad darbi tika padarīti, devāmies pie suņiem. Mums daudziem iepatikās viens sunītis, kurš visiem laizīja ar mēlīti  pirkstus, viņš bija tik mīļš! Bijām plānojuši patversmē pastrādāt apmēram stundu, bet laiks paskrēja tik ātri, bija tik piepildīts, ka neviens nedomāja par to, lai ātrāk tiktu mājās.

    Ar pozitīvām emocijām un labi padarīta darba sajūtu devāmies uz mājām. Noteikti dzīvnieku patversmi apmeklēsim vēl, varbūt katrs individuāli, varbūt kopā ar draugiem, nemaz negaidot “Labo darbu nedēļu”.

8.a klases skolniece Signe Zobena, audzinātāja Ina Languša