Lieldienas 2022

Pavadīti skaisti un gaiši svētki – Lieldienas. Sadarbībā ar Jēkabpils novada galvenās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas darbinieci – Zaķenīti – mūsu skolas 1. – 4. klašu skolēniem pirmssvētkos izbraukuma pasākumos bija iespēja kopā ripināt papīra olas, lasīt Lieldienu pasaku, minēt mīklas un rotaļāties! Paldies bibliotēkai par sadarbību un iespēju darboties kopā!

Arī pēc Lieldienām svētku sajūtu 1.a klasei radīja kopīgas aktivitātes skolas pagalmā. Stiprākās olas noteikšanas aktivitāte – olu kaujas, skaistāko, krāsaināko un interesantāko olu izstāde un, protams, arī to ripināšana! Saules spožums un prieks bērnu acīs par saules siltumu, dabas mošanos un pamanītajiem tauriņiem! Lai priecīgs pavasaris!

Klases audzinātāja Mārīte Viļuma