Mācības “Pašpārvaldes kods”

2. martā mūsu skolas pašpārvaldes pārstāves Darja Ivanova (11.kl.), Sofija Golubova (10.kl.) un Alise Klidziņa (9.kl.) piedalījās Jēkabpils novada skolu pašpārvalžu aktīvistu mācībās “Pašpārvaldes kods”. Mēs strādājām grupās ar citu novada izglītības iestāžu jauniešiem, ģenerējām idejas, attīstījām komunicēšanas un sadarbošanās prasmi, radījām savas iespējas un stiprās puses, pamatojām savu viedokli. Noslēgumā prezentējām grupu darbus.

Jēkabpils 3. vidusskolas pašpārvaldes dalībniece Alise Klidziņa:

“Man pasākumā patika tas, ka varēja iepazīt daudz jauniešu, mācīties sadarboties ar svešiem cilvēkiem, izkāpt no savas komforta zonas, kā arī rast jaunas idejas pašpārvaldes pasākumu rīkošanai.”

Pasākumā ieguvām vērtīgu pieredzi un prasmes, kuras izmantosim turpmākajā darbā skolā.

Darja Ivanova, pašpārvaldes prezidente