Olimpiskā diena

    2019. gada 20. septembrī visā Latvijā norisinājās Olimpiskās dienas pasākumi. Kā viens no pasākumiem notika Jēkabpils Mežāparkā, kur pulcējās Jēkabpils 3 . vidusskolas skolēni, uz ikgadējām sporta aktivitātēm.

    Skolēni no Jēkabpils skolām pulcējās pilsētas stadionā, arī Jēkabpils 3. vidusskolas pārstāvji – 2.a un 3.b klašu skolēni. Visi piedalījāmies kopējā rīta vingrošanā, risinājām viktorīnas jautājumus, kopā ar Jēkabpils sportistu talismanu Lūsi devāmies skrējienā, demonstrējām mājās sagatavotos vingrojumus. Visas klases saņēma Starptautiskās Olimpiskās komitejas 2019.gada sertifikātu, kas apliecina dalību Olimpiskās dienas pasākumā, iedvesmojošas uzlīmes un gardu kliņģeri enerģijas atjaunošanai. 2.a klase saņēma galveno balvu – Olimpiskās dienas kausu un sportiskas dāvanas.

Prieks par sasniegumu! KOPĀ MĒS VARAM!        

2. a klases audzinātāja Mārīte Viļuma