Diena bez interneta

Projekts “Diena bez interneta”

Piektdien,19.februārī,Jēkabpils 3.vidusskolas 10.a klase piedalījās projektā “Diena bez interneta”, kuras laikā apskatīja dažādas vietas un fiksēja soļu skaitu. Šīs dienas laikā nebija ļauts izmantot jebkādas interneta iespējas, tajā skaitā arī piekļuvi mykoob.

Diena bez interneta bija ļoti interesanta un aizraujoša. Daudz laika pavadīju ārā un izpriecājos ar draugiem. Būtu jauki atkārtot tādas dienas. /Kristiāna Kurša

Bija interesanti pavadīt dienu bez interneta.Tika dota iespēja izdarīt lietas vai darbus,kurus gribēju sen darīt,bet nekad nebija enerģijas vai laika, lai to izdarītu, bet šajā diena bija iespeja to izdarīt, kā arī veltīt laiku sev un savām domām./Ivita Šlesere

Manuprāt, šis bija lielisks eksperiments. Pēc šīs dienas man likās, ka esmu pilna ar enerģiju un labām domām, kas lika apdomāt interneta spēju piepildīt galvas ar nevajadzīgu informāciju./Daniela Umbraško-Gramane

Man ļoti patika šī diena bez interneta, jo tā ļāva vairāk pavadīt laiku ārā svaigā gaisā, nekā tas ir parasti. Es ļoti novērtēju to, ka mums tika dota šāda iespēja. Es labprāt kādreiz vēl dotos šāda nelielajā eksperimentā./Sindija Savicka

Diena bez interneta bija ļoti laba ideja. Bija iespēja atpūsties, pastaigāties, izdarīt lietas, kurām nebija laika mācoties un jauki pavadīt laiku ar ģimeni mežaparkā./Krista Višņevska

Diena bija emocijām pārpildīta. Bija daudz mazāk saspringuma un stresa, nekā tad, kad jāmācās. Saule lutināja visu dienu./Mairita Zarkeviča