Karjeras seminārs “Jaunietis darba tirgū”

22.02.2021. notika tiešsaistes karjeras atbalsta seminārs mūsu skolas 11. un 12.klašu jauniešiem. To vadīja Elīna Mazure, Prakse.lv projektu vadītāja.  Kādi ieguvumi?

Pateicoties šim semināram, guvu ļoti daudz informācijas, kuru iepriekš nezināju. Tā kā iepriekšējā vakarā rakstīju CV un Motivācijas vēstuli, tad šī informācija noderēja, jo bija iespēja palabot un uzzināt, ko iepriekš internetā nevarēju atrast. Uzzināju arī par mājaslapu prakse.lv, kurā noteikti reģistrēšos un izmantošu, lai iepazītu plašāk studiju iespējas. Kopumā šāda veida pasākumus vērtēju kā ļoti labus. (Kristīne, 12.klase)

Seminārā ieguvu lielāku skaidrību par CV, kurš man joprojām ir liels klupšanas akmens, tāpat kā formālu e-pastu rakstīšana. Vēl neesmu izpētījusi, bet noteikti izmantošu vadītājas prezentēto mājaslapu prakse.lv, lai gūtu lielāku skaidrību par darba tirgu. Par tādu mājaslapu dzirdēju pirmo reizi un man kā topošajam studentam, domāju, tas būs diezgan liels ieguvums. Dos lielāku skaidrību par izvēlētās profesijas nepieciešamību šajā valstī. Paldies! Bija ļoti noderīgi. (Dagnija, 12.klase)

Uzzināju par vietni prakse.lv , ka tā ir noderīga, lai izzinātu profesijas , skolas , CV u.c. Pārdomāju par profesijām. Uzzināju par darba intervijām. (Dāvis, 12.klase)

Ieguvu informāciju par to, kur es varu atrast visas Latvijas augstskolas, kas man palīdzēs izvēlēties, kur iet studēt pēc vidusskolas beigšanas. (Oksana , 12.klase)

Man noderēja padomi par CV rakstīšanu un darba intervijām. Tie man noderēs, piesakoties kādā darbā. Minētās augstskolas mani īpaši neinteresēja, jo esmu jau izplānojis virzienu, kur tiekties un mācīties. (Dāvis, 12.klase)

Paldies, lekcija bija noderīga! Prieks, ka pasniedzēja dalījās gan ar savu pieredzi, gan būtiskākajiem faktoriem darba tirgū. Ļoti vērtīga šķita arī informācija gan par CV, gan augstskolu iespējām kopumā, jo šādā veidā ir vieglāk precizēt savas turpmākās vēlmes un iespējas. (Elīna, 12.klase)

Piedaloties tiešsaistes nodarbībā par karjeras iespējām, ieguvu noderīgu informāciju par augstskolām. Diemžēl to skolu, kuru esmu izvēlējusies, nepieminēja, tāpēc lielu interesi neizrādīju. Protams, lieliska iespēja bija paklausīties par augstskolu Turība. Visnoderīgākā informācija man bija par CV rakstīšanu un par noteikumiem ,stājoties darbā. (Adriana, 12.klase)

Man patika šis seminārs par studijām un karjeru. Paldies par iespēju paplašināt zināšanas par savām nākotnes iespējām. Labprāt apmeklētu vēl šāda satura seminārus. ( Elīna, 11.b klase)

Sagatavoja I.Ūbele