Jēkabpils 3. vidusskolas apkārtnē gruveši no lielāka attāluma

Skolas apkārtnē, pārmaiņas

Jēkabpils 3. vidusskolas apkārtnē gruveši no lielāka attāluma

    11.12.2020. Jēkabpils 3. vidusskolas apkārtnē notika ilgi gaidītais – 30 gadus vecā grausta – piecstāvu dzīvojamās ēkas – nojaukšana. Tas risinājās ļoti operatīvi – celtni sagrāva vien dažu stundu laikā! Līdz galam neuzceltā, laika zobam pakļautā māja ne tikai bojāja skatu, bet arī apdraudēja vietējo jēkabpiliešu un skolēnu dzīvību. Pēc Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Krapa vārdiem, tuvākā mēneša laikā tiks sadrupinātas sagrautās konstrukcijas un izvestas no būvdarbu teritorijas.
    Nu skatam no 3. vidusskolas paveras plašs laukums, nevis auksti, tukši, drūmi un draudīgi logi.

Jēkabpils 3. vidusskolas apkārtnē gruveši
Jēkabpils 3. vidusskolas apkārtnē gruveši2