Skolas latviešu valodas un literatūras olimpiāde 4. klasēm

Š.g. 25. janvārī Jēkabpils 3.vidusskolā norisinājās skolas latviešu valodas un literatūras olimpiāde 4. klasēm, kuru organizēja latviešu valodas un literatūras skolotāju metodiskā komisija. Olimpiāde tika organizēta, lai veicinātu radošo un izziņas darbību un apzinātu talantīgus skolēnus, kuri spēj demonstrēt izcilību un konkurētspēju. Šogad sacentās 8 skolēni.

Sveicam uzvarētājus!

  • 1.vieta – Aleksandram Meļņičenko (4.b)
  • 2. vieta – Ernestam Meldrājam (4.a)
  • 3. vieta – Adrianam Dzenim (4.a), Jānim Kristeram Putniņam (4.a)

Paldies par dalību Emīlam Zeltiņam (4.a),Valteram Butkum (4.b), Dārtai Zemītei (4.b), Kristoferam Začestam (4.b) un latviešu valodas un literatūras skolotājām par skolēnu sagatavošanu un olimpiādes organizēšanu.

Latviešu val. un lit. mk vadītāja Inga Vaivode