Balva

Uzvara Olimpiskajā mēnesī Jēkabpilī

No 26. aprīļa līdz 21. maijam Jēkabpilī risinājās Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) un Jēkabpils sporta centra rīkotais “Olimpiskais mēnesis 2021”.

Galvenais Olimpiskā mēneša notikums bija trīs kārtu sacensības Jēkabpils skolu klasēm. Pirmajā kārtā piedalījās 89 skolēni, kas ejot un skrienot 14 dienu laikā kopā sakrāja 2819 kilometrus. Otrajā kārtā Jēkabpils Mežaparkā bija izveidota “Olimpiskā pastaiga” ar 12 jautājumiem, no kuriem divus video uzrunā uzdeva olimpieši Edgars Točs un Līna Mūze. Lai saņemtu punktus trešajā kārtā, līdz 20. maijam klasēm bija jāiesniedz Olimpiskā vingrojuma video.

Apkopojot visus punktus, par “Olimpiskais mēnesis Jēkabpilī 2021” uzvarētājiem kļuva un LOK piemiņas kausu ieguva  Jēkabpils 3.vidusskolas 1.a klase ar audzinātāju sanitu Stradiņu. Gandarījums, ka viņi nākamajā mācību gadā iesaistīsies projektā “Sporto visa klase”. Mūsu skolas 3.a klase nopelnīja godpilno 2. vietu. Pēdējā skolas dienā – 31.maijā Jēkabpils sporta centra pārstāves sumināja skolēnus un pasniedza kausu un diplomus.

Lai sportiskais gars klasēm neapsīkst! Mēs esam #sportiņā!

3.a klases audzinātāja Mārīte Viļuma.