Žetonu vakara pasākums

    Pirmā februāra sestdiena nav nekāda parastā nedēļas nogale! Tas ir laiks, kad mūsu skola plaši atver savas durvis jaunības atmiņām, jo atkal satiekas absolventi un bijušie skolotāji. Ko šogad sarūpējuši Jēkabpils 3.vidusskolas 12.klašu audzēkņi?

    Mēs piedāvājam ļauties modernajam un reizē tik tradicionālajam sapnim par spožo, netveramo, ilgoto. Sirreālā iedomu pasaule, mirdzēdama neona krāsās un vilinādama ar repa mūziku, iespējams, atgādinās arī jūsu skolas gadu izjūtas.

    Divi ikdienas pelēcīguma nogurdināti jaunieši dodas uz vietu, kur viss ir savādāk. Uz kuru pusi ir noslēpumainā Neona pilsēta? Varbūt tur, kur spīd mēness? Ceļš vilina un nedaudz biedē… (Cerams, ka parakstījāties par drošības noteikumu ievērošanu, tādēļ piesprādzējieties kārtīgi, jo būs strauji pagriezieni un asi līkumi!) Bet jaunieši nekad nepaliek pusceļā. Braucienā sastaptās būtnes ir košas, dzīvespriecīgas, laipnas un iedvesmojošas. Nereālais pamazām vēršas īstenībā. Līdz ar modinātāja zvanu sapnis izplēn, bet cerība nokļūt gaišajā Neona valstībā paliek…

    Mums, divpadsmitajiem, ir patiess lepnums un prieks saņemt vienojošo skolas zīmi – žetonu, tādējādi kļūstot par šīs saimes nu jau 66.izlaidumu. Bet mums zem riteņiem vēl garš piedzīvojumu un pārdzīvojumu ceļš, tādēļ sakām paldies cilvēkiem, kas palīdz sasniegt iecerēto, – vecākiem, skolotājiem, klasesbiedriem. Pildīsim pilnas bākas ar ticību, cerību un spēku! Un kā spožs mēness pāri spīdēs mīlestība. Arī pret vietu, kuru saucam par otrajām mājām.

Sagatavoja 12. klašu skolēni

12.a,b klase un audzinātājas Ingūna Ūbele, Ineta Raubiška pirms Žetonu vakara pasākuma. Vairāk attēlu no pasākuma meklējiet galerijā!