23. martā Jēkabpils 3. vidusskolā 2.a klases skolēniem SIA “Jēkabpils pakalpojumi” sabiedrisko attiecību speciāliste vadīja vides izglītības programmu “Es i zaļš”

Nodarbība tika organizēta atraktīvā, skolēniem saistošā veidā. Tā bija lieliska iespēja sociālo zinību stundā aktualizēt jautājumu par dabas saudzēšanu un iespēja uzdot jautājumus par atkritumu šķirošanu Jēkabpils novadā. Paldies Ievai Kancānei par sadarbību un interesanto stāstījumu.

Dažas no skolēnu atsauksmēm.

Renāte: “Es uzzināju, kas ir poligons un cik svarīgi ir šķirot atkritumus”.

Enija: “Mums ir jārūpējas par darbu. Dzīvniekiem plastmasa ir bīstama”.

Roberts: “Man patika vērot īsfilmas, kas bija ļoti izglītojošas”.

Valters: “Pēc nodarbības es aizdomājos, ka jārūpējas ne tikai par savām mājām, bet arī par dabu”.

Paula: “Es uzzināju, ka Jēkabpilī tagad ir jauni atkritumu konteineri tekstilam un bio atkritumiem”.

Lelde: “Es šajā nodarbībā iemācījos, ka katrs cilvēks var dzīvot tā, lai dabai nedarītu pāri”.

Agnese: “Es nezināju, ka nomestas zemē cigaretes sadalās dabā tik ilgā laikā”.

Odrija: “Es mēģināšu rūpēties par dabu un apkārti. Dzīvniekiem plastmasa ir bīstama!”

Armīns: “Es sapratu, ka šķirot atkritumus ir ļoti svarīgi, jo var otrreiz izmantot daudzas lietas”.

Jānis: “Man ļoti patika filmiņa par plastmasas maisiņa ceļu”.

RŪPĒSIMIES PAR VIDI KOPĀ!

2. a klases audzinātāja Mārīte Viļuma