Bērnu un jauniešu radošais konkurss “Priekšmets. Stāsts.”

No 17. oktobra līdz 14. novembrim norisinājās bērnu un jauniešu radošais konkurss “Priekšmets. Stāsts.”, kas tika rīkots, gaidot RMM rīkoto konferenci “Priekšmets. Stāsts. Laikmets.”

Konkursā piedalījās visi 4.klašu skolēni. Konkursa uzdevums bija aplūkot dziedātājas un aktrises Mildas Brehmanes-Štengeles rokas lelli – pērtiķīti un uzrakstīt, uzzīmēt vai, izmantojot citus izteiksmes līdzekļus, attēlot lelles stāstu. Konkursam tika iesūtīti 304 dažādu žanru darbi no 42 izglītības iestādēm. Darbi tika vērtēti trīs grupās – sākumskola, pamatskola un vidusskola. Žūrijas komisija darbus iedalīja vēl sīkākās kategorijās – rakstītie, vizuālie, komiksu, kā arī video stāsti. Katrā no šīm kategorijām tika noteiktas godalgotas vietas un atzinības. Visi dalībnieki ieguva pateicības, bet Dinārs Dāboliņš (4.a klase) ieguva 2.vietu rakstīto stāstu kategorijā; Edvards Kitovs (4.b klase) ieguva 2.vietu komiksu kategorijā, un Viktorija Logina (4.b klase) atzinību vizuālo stāstu kategorijā.

Apsveicu un lepojos!

Apbalvotie darbi redzami video https://augsimmuzeja.lv/konkursa-prieksmets-stasts-laureati/