Konkursa MANA LATVIJA speciālbalva 2. a klasei

Skaista mana Latvija, mīļa mana Latvija,

Pļavas, meži, upes, jūra – visus turu sirsniņā!

Latviešu valodas aģentūras Vardulēns Brašulis dzejo un jūsmo par saņemtajiem konkursa „Mana Latvija” darbiem – foto, video, zīmējumi, kolāžas, rakstītas ar roku, datorrakstā, izrunātas dzejā un izdziedātas. Jūsu fantāzijai nav robežu! Sirsnīgi pateicos bērniem, skolotājiem un vecākiem. Jūs visi esat uzvarētāji, taču veiksme šoreiz uzsmaidīja izlozes desmit dalībniekiem.

Vardulēna Brašuļa speciālbalvas šomēnes (decembrī) saņem Jēkabpils 3. vidusskolas 2. a klase (skolotāja Mārīte Viļuma), Vārves PII “Zīļuks” Puķīšu grupa, Māteru Jura Kazdangas pamatskolas meitenes, Artūrs Batjuks, Privātās vidusskolas “Klasika” 4.b klase, Rolands Adijāns, Lēdmanes pamatskolas sešgadnieku grupiņa un Rēzeknes 2.vidusskolas 1.b klase.

Apsveicu!

Ar Latvijas Pasta baložiem nosūtīsim pelnīto balvu.

🐸 Tavs Vardulēns Brašulis