Bērnu vieglatlētikas festivāls

    Janvārī ar pieciem reģionālajiem posmiem tiek atklāts Bērnu vieglatlētikas festivāla programmas otrā sezona, kas Latvijā tiek organizēta ar „Maxima Latvija” un Latvijas sporta federāciju atbalstu. Bērnu vieglatlētikas programmu apgūst jau aptuveni 13 miljoni bērnu vairāk nekā 130 pasaules valstīs, un 2018. gadā tā tika ieviesta arī Latvijā. Bērnu vieglatlētikas aktivitātes interesantā un bērniem saprotamā veidā ļauj izprast vieglatlētikas pamatdisciplīnas – skriešanu, lēkšanu un mešanu – jebkurā vietā (stadionā, rotaļlaukumā, sporta zālē, u.c.), kā arī attīsta bērnu vispārējo fizisko attīstību. Programmas ietvaros izstrādāts īpašs inventārs, kas palīdz bērniem apgūt pareizus kustību pamatus. 2019. gadā, piedaloties vairāk nekā 650 skolēniem, noslēdzās programmas pirmā sezona.

   Pagājušajā gadā, festivālā piedalījās 2.b klase (skolotājs M.Osvalds un klases audzinātāja S.Ozoliņa), finālā ieguva 10. vietu.

    Reģionālais posms notika 15. janvārī Daugavpilī, kurā mūsu skolas 3.b klases komanda izcīnīja 1.vietu, bet 2.a klases komanda ierindojās 4.vietā. Pēc sacensību nolikuma abas mūsu skolas komandas iekļuva nākamajā kārtā. Fināls notiks 13.maijā Rīgā, kur tiksies visu reģionu spēcīgākās komandas.

Paldies skolotājiem par ieguldīto darbu, skolēniem par cīņas sparu un vecākiem par sirsnīgo atbalstu.

Sagatavoja L.Ašnevica