Bērnu vieglatlētikas festivāls

2019. gada 9. janvārī mūsu skolas 2.b klases komanda un viņu skolotājs Modris Osvalds piedalījās Bērnu vieglatlētikas festivālā Latgales reģiona posmā Daugavpilī, kur 20 komandu konkurencē izcīnīja 2.vietu, iegūstot 102 punktus un tiesības turpināt cīņu par galveno balvu finālā. Fināls notiks 15. maijā Rīgā. Bērnu vieglatlētikas festivālā piedalās 2.klašu skolēni no visas Latvijas. Sākumā notiek pieci posmi visos Latvijas reģionos un Rīgā, kur tiek noskaidrotas reģiona trīs labākās komandas un tās tiek izvirzītas uz finālsacensībām Rīgā. Festivāla organizators ir Latvijas Vieglatlētikas savienība. Mūsu skolas komandu veidoja pieci zēni un piecas meitenes no 2.b klases, kuri piedalās projektā „Sporto visa klase” un tie ir – Neo Andrejevs, Vestards Kalve, Emīls Hauka, Ralfs Čebatarjovs, Roberts Začests, Elīna Začesta, Selīna Ročāne, Alise Brūvere, Emīlija Catlakša, Paula Umbraško – Gramane.