Simts dienas skolā, ilustrācijā

Simts dienas skolā

    2. martā mazie pirmklasnieki atzīmēja savas skolā pavadītās 100 dienas. Šogad gan tas notika savādāk kā citus gadus – attālināti tiekoties, tomēr tas nemazināja svētku sajūtas un kopā būšanas prieku. Neparastas izjūtas bija arī klašu audzinātājām Sanitai Stradiņai un Silvijai Ozoliņai.

    Svētku rītā vizuālās mākslas tiešsaistes stundā muzikālo sveicienu skolēniem sūtīja mūzikas skolotāja Santa Kasparsone. Visi kopā nodziedāja mīļāko dziesmu. Vizuālās mākslas skolotāja Mārīte Viļuma 1.a klases skolēniem uzdeva atjautīgus jautājumus par skolu, klases sastāvu, mācību priekšmetiem. Bērniem bija iespēja kļūt par dizaineriem, izdomājot savas svētku tortes svecīšu dizainu. Dinamiskā pauze arī bija saistīta ar skaitli 100. Savukārt 1.b klasei pārsteigumu bija sarūpējis 8.klases skolnieks Nauris Pinne – kāršu, balona, krāsaino lakatiņu, uguns trikus. Atbildot uz direktores vietnieces Ingūnas Ūbeles jautājumiem, Nauris pastāstīja, kā hobijs kļuvis par noturīgu aizraušanos.

    Klases stundā noskatījāmies klases audzinātājas veidoto muzikālu video filmiņu par 100 dienās paveikto, redzēto, izjusto. Ieskatījāmies arī nākotnes vīzijās par to, kas mēs būsim pēc 20 gadiem. 1.b  skolēni sevi redzēja gan tēvzemes aizstāvja, gan kārtības sarga, celtnieka, futbola trenera, friziera, šefpavāra profesijā. 1.a skolēni izspēlēja spēli “Vai sevi atpazīsi? ”, lai vēl vairāk iepazītu un uzzinātu daudz ko interesantu par klases biedriem.

    Paldies bērniem par aktivitāti! Paldies arī vecākiem par sadarbību un pirmklasnieku atbalstīšanu skolas gaitās!

   Lai mazajiem skolnieciņiem arī turpmākās dienas būtu jaunu zināšanu, izturības un radoša dzīvesprieka pilnas!

1. klašu audzinātāju vārdā – Sanita Stradiņa