Pašpārvalžu sadraudzības vakars Salā

Decembra sākumā saņēmām ielūgumu: Salas vidusskola 9. decembrī no plkst. 18.00 līdz 23.00. ielūdz mūsu skolas pāpārvaldi kopā ar novada skolām uz sadraudzības balli. Balle notika Salas Tautas namā, pasākumu organizēja Salas vidusskolas Līdzpārvalde un Eiropas klubs. Balles mērķis bija kārtīgi izdejoties, iepazīties ar citu skolu skolēniem, kā arī iejusties Ziemassvētku laikā un vienkārši labi pavadīt laiku.

Balles etiķete bija ”pārtopi par kādu ziemas vai Ziemassvētku tēlu vai simbolu”, un mūsu skolas pašpārvalde izdomāja, ka vilks Ziemassvētku džemperus, lai tie mūs vieno (pilnīgi visi ievēroja šo lēmumu). Balles sākumā brīnišķīgi nodziedāja Jēkabpils 3. vidusskolas 12. klases skolniece un mūsu pašpārvaldes viceprezidente Daniela Umbraško – Gramane kopā ar Salas vidusskolas 10. klases skolnieci Kristīni Raģi, kura arī spēlēja ģitāru. Bijām sagatavojuši dāvanu – pašu izveidotu pārsteigumu kalendāru, kuru uzdāvinājām Salas vidusskolas direktorei Sanitai Madalānei. Pēc īsajām ciemiņu uzrunām un kopīgas fotografēšanās balle varēja sākties! Mūsu draudzīgais 10 cilvēku pašpārvaldes pārstāvju kolektīvs dejoja līdz pēdējai dziesmai, jo mums tiešām patika šis pasākums. Paldies salāniešiem!

Sofija Golubova, skolēnu pašpārvaldes pārstāve