Latvijas Skolēnu 72. spartakiāde

29. aprīlī mūsu skolas sportisti devās uz Preiļiem, lai piedalītos Latvijas Skolēnu 72. spartakiādes finālsacensībās pavasara krosā. Vidusskolu grupā mūsu skolas komanda ieguva I vietu. Paldies par lielisko startu visiem komandas dalībniekiem un sporta skolotājiem Modrim Osvaldam, Ainim Raubiškim, Vitai Brikmanei

Īpaši atzīmēsim skolēnus, kuri ieguva godalgotas vietas:

Emīls Lamba 5.a klase – 1.vieta
Elīza Paveļjeva 6.b klase – 1.vieta
Kristers Mežinskis 9.a klase – 1.vieta
Vestards Kalve 2.b klase – 2.vieta
Elza Eglīte 3.a klase – 2.vieta
Markuss Circenis 5.b klase – 3.vieta
Dagmāra Midzene 7.b klase – 3.vieta
Lāsma Zemīte 9.b klase – 3.vieta
Zane Zemīte 11.a klase – 3.vieta

Latgales novada koru konkurss

3. aprīlī un 24. aprīlī Daugavpilī notika Latvijas izglītības iestāžu koru konkurss. Jau šajā mācību gadā sākas gatavošanās XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Mūsu skolas 5.-8.klašu meiteņu koris „Lai skan!” diriģentes Ligita Ašnevicas vadībā un jauktais koris „Triole” diriģentes Santas Kasparsones vadībā ieguva I pakāpes diplomus.

triole_19

3. aprīlī ar 12.klašu skolēni tikās ar Daugavpils universitātes prorektoru, dr.biol. prof. Arvīdu Barševski.

4. aprīlī 8.-11.klašu skolēniem notika nodarbība „Labāku pasauli TAGAD”. Šo nodarbību – darbnīcu vadīja Eiropas brīvprātīgie Latvijā un Eiropas Kustības Latvijā prezidents Andris Gobiņš

Skola 2030 pieredzes semināri

16. un 17. aprīlī Jēkabpils 3. vidusskolas skolotāji piedalījās Skola 2030 pieredzes forumā Latgales reģionā un popularizēja labās prakses pieredzi savā darbā. Ar savu pieredzi dalījās skolotājas Mārīte Viļuma, Jolanta Kalniņa, Lilija Zēberga un Ingūna Ūbele. Skolas komandas bija sagatavojušas kompetenču pieejā balstīta satura apguvei atbilstošus stendus un piedalījās arī stendu intervijās, atbildot uz ļoti daudziem interesentu jautājumiem.

Jēkabpils pilsētas un novadu skolu pavasara krosā

24. aprīlī Mežaparkā mūsu skolas sportisti piedalījās Jēkabpils pilsētas un novadu skolu pavasara krosā. Skolas komanda kopvērtējumā izcīnīja I vietu, kā arī visās vecuma grupās ieguva I vietu. Paldies visiem komandas dalībniekiem un sporta skolotājiem Modrim Osvaldam, Ainim Raubiškim, Vitai Brikmanei un Vilnim Vīksnem.

Godalgoto vietu ieguvēji:

2009.g.dz.un jaunāki

Andris Ruhmans 3.c klases – 1.vieta
Elza Eglīte 3.a klase – 1.vieta
Ieva Bokāne 2.b klase – 2.vieta
Vestards Kalve 2.b klase – 2.vieta

2007.-2008.g.dz.

Ksenija Varta 4.b klase – 1.vieta
Emīls Lamba – 5.a klase – 1.vieta
Kristiāna Bērziņa 5.a klase – 2.vieta
Markuss Circenis 5.b klase – 2.vieta
Linda Zemīte 5.a klase – 3.vieta
Maksims Borovkovs 5.a klase – 3.vieta

2005.-2006.g.dz.

Dagmāra Midzene 7.b klase – 1.vieta
Sandra Brikmane 7.b klase – 2.vieta
Elīza Paveļjeva 6.b klase – 3.vieta

2003.-2004.g.dz.

Lāsma Zemīte 9.b klase – 1.vieta
Kristers Mežinskis 9.a klases – 1.vieta

1999.-2002.g.dz.

Zane Zemīte 11.a klase – 1.vieta
Emīls Repeļs 12.b klase – 1.vieta
Kristīne Ivanova 10.klase – 2.vieta
Jānis Vilnrags 11.b klase – 2.vieta