Skatuves konkursi

2019. gada 20. martā – Latgales reģiona 2. kārtas skatuves runas konkurss

Daugavpils Bērnu un jauniešu centrā „Jaunība” notika Latgales reģiona 2.kārtas skatuves runas konkurss. Uz konkursu devās divi skolotājas Lilijas Zēbergas audzēkņi – Reinis Mūrnieks 4.c klase un Maksims Borovkovs 5.a klase.

Arī šoreiz nopelnīti 1.pakāpes diplomi!

2019. gada 19. martā - Jēkabpils pilsētas un novadu skolu koru konkurss

Jēkabpils Tautas namā notika Jēkabpils pilsētas un novadu skolu koru konkurss gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Konkursā piedalījās skolas zēnu koris „Dinamika” diriģente Santa Kasparsone un 5.-8.klašu meiteņu koris „Lai skan!’’ diriģente Ligita Ašnevica. Abu koru dalībnieki bija cītīgi gatavojušies un ieguva 1.pakāpes diplomus. Meiteņu korim “Lai skan!” ir jāpiedalās II kārtas konkursā , kurš notiks 3.aprīlī Daugavpilī.

2019. gada 4. martā - Jēkabpils pilsētas un Līvānu novada deju kolektīvu skate

Notika Jēkabpils pilsētas un Līvānu novada deju kolektīvu skate.Skates mērķis – apzināt kolektīvu gatavību Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem 2020.gadā. Skolotājas Ineses Lazdānes vadītie kolektīvi 4.-5.klašu deju kolektīvs „Akmentiņi” un 7.-8.klašu deju kolektīvs „Akmentiņš” ieguva III pakāpes diplomus.

2019. gada 1. martā - Latgales novada vokālo ansambļu skate „Balsis”.

Rēzeknē notika Latgales novada vokālo ansambļu skate „Balsis”. Skatē piedalījās divi skolotājas Santas Kasparsones vadītie vokālie ansambļi  – „Dziedošie” un ”Melodija”. Abi ansambļi ieguva I pakāpes diplomus.