Neparastā klases stunda

10. martā, kad diagnosticējošie darbi aiz muguras, vēlējos iepriecināt 3.a klases skolēnus un dāvināt pārsteigumu.

Klases stundā uzaicināju zoom tiešsaistē pievienoties mūsu skolas skolēnu Nauri Pinni. Viņš ir ne tikai draudzīgs un interesants sarunu biedrs, bet arī prot rādīt dažādus priekšnesumus. Izklaidēja,  rādot trikus ar kārtīm, lakatiņiem, ziediem un pat uguni!

Nodarbības sākumā tikām brīdināti, lai nekādā gadījumā neatkārtojam redzēto mājās. Paiet ilgs laiks, kamēr var iegūt roku veiklību un sagatavot iluzionistu  izrādi. Bija iespēja arī uzdot jautājumus par to, kā Nauris nonāca līdz šādam hobijam, ar ko šobrīd nodarbojas jau vairākus gadus.

Bija jautri, interesanti un skolēnos raisījās pozitīvas emocijas. Arī šādi var pateikt PALDIES skolēniem par apzinīgu mācīšanos. Paldies Naurim par atsaucību!

Klases audzinātāja Mārīte Viļuma