Olimpiskā diena 2020

“Olimpiskā diena 2020” ar iecienīto Vislatvijas vingrojumu šogad notika 18. septembrī, taču sporta un veselību veicinošas aktivitātes tiks izvērstas vesela mēneša garumā. Olimpiskā mēneša sauklis sociālajos tīklos šogad ir “Mēs esam SPORTIŅĀ.”

“Olimpiskās dienas 2020” vingrojuma kompleksā ir iekļauti A.Daņiļeviča deju skolas “Dzirnas” pedagogu Līgas Kavaces, Ievas Ozoliņas un Diānas Rutks vingrojuma elementi.

Olimpiskās dienas izaicinājumā piedalījās arī Jēkabpils 3. vidusskolas 9. b klases kolektīvs. Piedalīšanās skolēniem deva iespēju vairāk saliedēt klasi , interesanti un aizraujoši pavadīt laiku, kā arī nostiprināt savu veselību.

9. b klase saņēma “mierinājuma balvu” : Slidošanu visai klasei  Jēkabpils Sporta hallē 16.10.2020. , kā arī sertifikātus par ieguldīto enerģiju un sportisko garu, piedaloties Olimpiskajā dienā 2020.

Klases audzinātāja D.Boroduļina