Skolotāju diena 2023

Skolotāju dienas pasākums 2023

Mēs, 12.klašu skolēni, nolēmām sarīkot Jēkabpils 3.vidusskolas skolotājiem skaistu pasākumu par godu Skolotāju dienai. Sadarbojoties ar klases audzinātāju Daci Boroduļinu, apvienojām idejas un izveidojām scenāriju. Sadalījām pienākumus un lēnām, taču atbildīgi uzsākām pasākuma realizēšanu. Tas bija laikietilpīgs process, bet ar to tikām galā veiksmīgi.

Plānošanas darbi notika raiti, taču, kad sākām mēģināt, sapratām, ka kaut kā trūkst. Kas tas ir, to sapratām pēdējā brīdī. Sākām mainīt, “bīdīt” scenāriju un rezultātā “cieta” mūsu ģitāristi, jo lūdzām, lai viņi nospēlē vēl vienu dziesmu kopā ar koristiem. Tas muzikantus satrauca, jo bija ierobežots laiks izmēģināšanai, tomēr viņi pārsteidza mūs visus, izveidojot lielisku priekšnesumu.

Pasākuma diena. Pulkstenis rādīja piecas minūtes līdz sākumam. Skolotāji bija jau aizņēmuši vietas zālē. Mums visiem sirdis skaļi dauzījās. Tas nozīmēja, ka bijām gatavi doties uz skatuvi un ar lielu atbildības izjūtu dāvināt prieku skolotājiem. Laiks gāja ļoti lēni, vilkās, pat uzvedās flegmātiski, jo pasākums ritēja ātrāk, nekā to bijām plānojuši. Mūsuprāt, tas tā notika stresa un uztraukuma dēļ. Likās, ka izgāzāmies, apkaunojām sevi un likām vilties, taču mūs iedrošināja skolotāji – viņi smaidīja un aplaudēja. Mūsu izvēlētās dziesmas, ko dziedājām viņiem, patika, pat neskatoties uz to, ka dziedājām no lapas – skolotāji gavilēja un dziedāja līdzi.

Bija patīkami redzēt prieku, lepnumu un mirdzumu direktores un skolotāju acīs, kad teicām paldies vārdus un sniedzām viņiem mūsu sarīkoto dāvanu – lielo, ar vitamīniem pilnu augļu grozu un krāšņās puķes.

Pasākums noritēja ļoti labi. Varbūt pat labāk nekā bijām sākotnēji saplānojuši. Visi bija saliedēti un darbojās kopā viena mērķa dēļ – padarīt šo pasākumu skolotājiem neaizmirstamu.

Kopā ar pašpārvaldes rosināto konkursu – klašu vecāko veidotajiem kabinetu durvju noformējumiem un dekoratīvajiem gudrības āboliem ar uzrakstu “Labākais skolotājs”, kā arī pašpārvaldes zīmēto karikatūru izstādi “Skolotājs – supervaronis” mūsu pasākums bija skaists veltījums skolotājiem profesijas svētkos. Kolektīvu veidotās ziedu kompozīcijas skolas gaiteņos papildināja noskaņu.

Mums izdevās īstenot ieceres, un prieks un gandarījums bija abpusējs.

Paldies divpadsmitajiem un visiem skolēniem!

Skolotāju dienas foto albūms

12.klašu skolēnu domas apkopoja Daniela Presnija